شکست کاله مازندران در برابر پیکان تهران

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، دو تیم پیکان تهران و کاله مازندران در روز چهارشنبه 23 دی ماه سال 94 از ساعت 15:30 در خانه والیبال تهران رو در رو یکدیگر قرار گرفتند که اولین بازی هفته شانزدهم(هفته پنجم از دور برگشت) سوپر لیگ جام باشگاه های کشور(جام دویست شهید والیبالیست) به سود تیم میزبان تهرانی به پایان رسید.

تیم پیکان بازی را در سه دست متوالی با نتایج 25 بر 17, 25 بر 20 و 25 بر 17 با اختلاف زیاد و اقتدار پیروز میدان بود و کادر فنی و بازیکنان تیم پیکان به خوبی توانست اندیشه ها و شایستگی خود را به تیم آمل دیکته کند.

تیم آمل متاسفانه به علت بومی بودن و بسته شدن با هزینه کم, باعث شده است که تیمی با حضور اکثریت بازیکنان جوان و جویای نام تشکیل شود و نسبت به بازیکنان تیم های پرهزینه لیگ میدان کمتری را تجربه کرده باشند که خود دلیل محکمی میشود که نباید انتظار بیش از حد از این تیم جوان و بومی داشته باشیم.

امیدواریم که تیم کاله آمل, کادر فنی خوب و بازیکنان این تیم بتوانند در پایان لیگ با کسب نتایج خوب و کسب رتبه رده بندی رضایت بخش دل مردم استان مازندران به خصوص شهرستان آمل را شاد کنند و خاطرات تلخ شکست های بدست آمده در جریان لیگ را به باد فراموش بسپاریم.

همچنين از نهاد های ورزشی استان مازندران و شهرستان آمل و مسئولان باشگاه کاله انتظار میرود به آسیب شناسی دقیق ماجرا بپردازند تا هرچه زودتر سکوهای تالار والیبال آمل پر شود و بار دیگر مردم با سکوهای استادیوم ورزشی پیامبر اعظم(ص) شهرستان آمل آشتی کنند و تیم پر افتخار آمل به روزهای اوج خود برگردد و همیشه خود را در نیمه ابتدایی جدول ببینید و با کسب مدال لیگ را به پایان برساند.

در بازی امروز حدود سیصد تماشاچی و هوادار بازی را از نزدیک دنبال کردند و در تالار والیبال تهران حضور داشتند و بازیکنان دو تیم زمان زیادی را در میدان نبودند و حدود 90 دقیقه روی تور به جدال پرداختند.

قضاوت و نظارت این بازی بر عهده آقایان محمد شاهمیری(داور اول), میثم پارسا(داور دوم) و امیدوار حاتمی(ناظر) بود.
که شاهد قضاوت تقریبا خوب و مناسب از‌ تیم داوری بودیم.
این پایگاه خبری وخوانندگان آن برای تیم داوری آرزوی موفقیت و بهروزی میکند و امیدواریم قضاوتی عادلانه و به دور از حاشیه ها در تمامی دیدارها داشته باشد.

کاله با این شکست در جدول رده بندی یک پله سقوط داشت و در رده هشتم قرار گرفت و در مقابل پیکان در همان رده سومی باقی ماند.

در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال که یکشنبه هفته آینده 27 دیماه سال 94 برگزار میگردد تیم آمل میهمان شهرداری تبریز در تبریز خواهد بود امیدواریم که تیم آمل با یک بازی خوب برنده شایسته میدان باشد.
در مقابل تیم تبریز درصدد جبران شکست سه بر هیچ خود در آمل میباشد و میخواهد در زمین خود با اجرای یک بازی خوب انتقام شکست دور رفت را بگیرد.

در پایان این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تمامی تیم های حضور یافته درلیگ والیبال سال 94 آرزوی پیروزی و موفقیت دارد.

گزارش اسماعیل کمالی