به گزارش روابط عمومی اداره کل، کامران اصغری  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران صبح امروز طی گفتگویی اظهار داشت: بر اساس ارزیابی سالیانه ای که دفتر مدیریت عملکرد و اداره کل امور استانهای وزارت متبوع از فضای عمومی ادارات کل مجموعه این وزارتخانه انجام می دهد، این اداره کل توانست با همت همه همکاران رتبه نخست را در سطح کشور بدست آورد.
وی با اشاره به شاخص ها و محورهای این ارزیابی افزود: رعايت شايسته سالاري در انتصابات، وضعيت مديريت و ارزيابي از شاخص هاي عمومي و اختصاصي، اجراي قوانين و مقررات سلامت اداري و رفع گلوگاه هاي فساد خيز، تعامل و تكريم كاركنان، عملكرد ادارات كل در شوراي هماهنگي و شوراها و كميته هاي تخصصي استان و استانداري و كيفيت عملكرد آنها، رضايت مندي مردم و ارزيابي سازمان هاي نظارتي از ادارات كل استان از محورهای اصلی این بازرسی ها می باشد.
اصغری تصریح کرد: این اداره کل در شاخص های تخصصی مانند حوزه روابط کار، کارآفرینی و اشتغال، تعاون، اجتماعی و ... نیز در دو سال اخیر امتیاز عالی را اخذ نمودند که این مهم نشان از عملکرد بسیار عالی معاونین و کارکنان اداره کل در حوزه های ستادی و شهرستان ها دارد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تصریح کرد: کار در این اداره کل و ادارات تابعه آن بدلیل تخصصی بودن بسیار دشوار است و همکاران خدوم و زحمتکش ما با تمام توان برای ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف استان و شرکای اجتماعی اداره کل تلاش می کنند.
اصغری ادامه داد: ضمن تبریک به همه همکاران بابت کسب رتبه اول در کشور در ارزیابی فضای عمومی، بطور ویژه ای از زحمات این عزیزان تقدیر خواهیم نمود.
گفتنی است طبق گزارش ارسالی از سوی دفتر مدیریت عملکرد و اداره کل امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استانهای مازندران، اردبیل و مرکزی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را در این ارزیابی کسب نموده اند که این گزارش به استحضار جناب آقای دکتر ربیعی مقام عالی وزارت خواهد رسید.