رقابت‌های قهرمانی بوکس مازندران به میزبانی آمل برگزار می‌شود

 

کمال نیوز: ناصر نصری‌شاهاندشت صبح امروز در جمع کارکنان این اداره با بیان اینکه توجه به امر ورزش و جوانان دو مقوله مهم در جامعه هستند که همه مسئولان باید در راستای توجه به آنها گام بردارند، افزود: نهاد ورزش و جوانان باید نهادی پرشور و با حرکت در سوی تعالی و پیشرفت باشد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اعلام اینکه بیش از 40 هیأت ورزشی در این شهرستان فعالیت دارند، افزود: جوانان امروزه در مقابل آسیب‌های اجتماعی مختلف قرار دارند و با هدایت آنها به سمت ورزش می‌توان از بسیاری مشکلات و معضلات جلوگیری کرد.

این مسئول با اشاره به اینکه کار برای ورزش و جوانان باید جهادی باشد، گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری که امسال را به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام نهادند، باید گام‌های بلند و سازنده‌ای برداشت.

نصری‌شاهاندشت خاطرنشان کرد: مسئولان باید از نزدیک درد و مشکلات مردم را درک کرده و برای رفع آن بکوشند.

وی با اشاره به اینکه هیأت‌های ورزشی آمل برای میزبانی از رویدادهای استانی تلاش داشته باشند، بیان کرد: با مسابقات بوکس قهرمانی مازندران روزهای پایانی هفته جاری به میزبانی شهرستان آمل برگزار می‌شود.

نصری‌شاهاندشت با اشاره به اینکه این رویداد ورزشی از امروز به مدت سه روز در سالن ورزشی سرپوشیده خوش‌سیما برپا می‌شود، بیان کرد: در این مسابقات برترین‌های بوکس مازندران حضور دارند و مسئولان استانی هم از نزدیک بر روند عملکرد ورزشکاران نظارت می‌کنند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل به میزبانی این شهرستان از اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور در رده بزرگسالان اشاره کرد و گفت: این مرحله از اردوی تیم ملی بسکتبال ویلچر جانبازان و معلولان کشور از هشتم اردیبهشت آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه دارد.

این مسئول با تاکید بر تمرین ملی‌پوشان زیر نظر کادر فنی در دو نوبت صبح و عصر، گفت: این تمرینات در سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم(ص) دنبال می‌شود.

نصری‌شاهاندشت بیان کرد: ملی‌پوشان برای حضور قدرتمندانه در رقابت‌های پارالمپیک 2016 ریو برزیل آماده می‌شوند.فارس