حضور پرشور و گسترده در پای صندوق‌های رأی خنثی‌کننده هجمه‌های دشمنان است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام محمدعلی رحمانی آملی، امام جمعه آمل، امروز در خطبه های نمازجمعه شهر آمل با بیان این که ضرورت دارد تقوامحوری را سرلوحه امور خود قرار داده و در این راستا کوشا باشیم، گفت: عده ای تقوا داشته و تلاش می کنند دیگران را به سمت و سوی آن سوق دهند و عده ای نیز سدی در راه مردم هستند.

وی تصریح کرد: دشمنان سنگ دل شده و در حال مهره چینی هستند تا افراد نفوذی را در بلاد اسلامی قرار دهند که با نفوذ به دنبال انحراف فکری در نظام اسلامی هستند.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که ما باید دقیق بوده و با تلاش های لازم هجمه های دشمنان را خنثی کنیم، گفت: با تدبیر و مدیریت ارزشمند مقام معظم رهبری دنیا در حیرت است و هر چه تلاش می کند از بین رفته و راه به جایی نمی برد.

امام جمعه آمل افزود: مثلث شوم ترکیه، عربستان و اسراییل حرکت کثیف خود را شروع کرده تا خط مقاومت کمرنگ شود که آل سعود با پای خود برای نابودی اش آمده است و قدم هایشان شکسته شده و مثلث شوم آنان کاری از پیش نمی برد.

حجت الاسلام رحمانی آملی خاطرنشان کرد: خداوند متعال را شاکر هستیم در کشوری با چنین امنیت و صداقت در حال زندگی هستیم که باید قدر آن را به درستی و آن گونه که شایسته است بدانیم.

وی با اشاره به ایام مصیبت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) تصریح کرد: در آن زمان ولایت را هدف قرار دادند که این بزرگوار با ولایت کار داشت و خطرها را به جان خرید که اگر می گوییم ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم را از حضرت فاطمه الزهرا(س) آموختیم.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که زمینه حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق های رای فراهم شود که خنثی کننده هجمه های دشمنان است، گفت: همه ما در انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند حاضر شده و به وظیفه خود عمل می کنیم.

امام جمعه آمل خاطرنشان کرد: هیاهوی انتخابات نباید مدیران ما را از یاد مردم شریف و افراد آسیب پذیر غافل کند که باید همواره به یاد مردم و در راستای خدمت به آنان کوشا باشیم.

وی با بیان این که عزیزانی انتخاب شوند که پایبند به اصل ولایت فقیه بوده و دارای انحراف فکری نباشند، گفت: نیاز  است معیارهای رهبری در انتخاب نامزدهای اصلح مورد توجه باشد.

حجت الاسلام رحمانی آملی تصریح کرد: باید برنامه های عزاداری ایام فاطمیه نیز به بهترین نحو ممکن برگزار شود که می تواند فرصت را از دشمن بگیرد.