افتتاح پل محور روستایی ولیک آمل با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی +عکس

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز ، با حضور معاون وزير راه و شهرسازي و مديرعامل شركت ساخت و توسعه زيربناهاي حمل و نقل كشور، مدیرکل راه وشهرسازی مازندران ، نماینده مردم آمل ولاریجان درمجلس  پل راه روستايي " وليك _ ميرده " شهرستان آمل با اعتباري بالغ بر 8 ميليارد ريال به بهره برداري رسيد.

دكتر علي نورزاد در حاشیه افتتاح پروژه مذكور ضمن گراميداشت دهه مبارك فجر عنوان نمود : اقبال و استقبال عموم كاربران جاده اي براي تردد از سطح محورهاي مازندران بالاست ، از اين رو اميدواريم با برنامه ريزي و تلاش مضاعف بتوانيم سرعت قابل توجهي در روند اجرايي اين پروژه داشته باشيم.

وي ادامه داد : از اين رو با توجه به اينكه بيش از نيمي از راههاي ارتباطي اين استان در حوزه راه هاي روستايي است ، حتما بايد نگاه ويژه و خاصي به آن شود.

دكتر نورزاد به مشاركت روستاييان در بهسازي و آسفالت راههاي روستايي اشاره و عنوان نمود : همت و غيرت به همراه تلاش و كوشش تمامي دست اندركاران براي ايمن سازي و بهسازي راه روستايي ستودني است.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص مشخصات پل "وليك" نيز تصریح نمود : مشخصات پروژه مذکور شامل ساخت پل به طول 24 متر عرض 5/5 متر و ارتفاع 8 متر  که با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

گفتني است اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران در دهه مبارك فجر امسال در حوزه راه روستايي 79 پروژه را با اعتباري بالغ بر 37 ميليارد تومان در قالب اجراي 130 كيلومتر آسفالت و احداث يك دهانه پل به بهره برداري رسانيد.