شکست سنگین کاله مازندران در برابر ثامن الحجج خراسان

 

کمال نیوز: کاله مازندران در مشهد در حالی که برای حضور در مرحله حذفی نیاز به یک برد شیرین داشت, متحمل شکست سنگینی مقابل نماینده خراسان شد.

کاله مازندران در هفته بیست و یکم و هفته دهم از دور برگشت بازی را با نتیجه 25 بر 22, 25 بر 19 و 25 بر 20 در سه دست متوالی بازی را سه بر هیچ به ثامن الحجج علیه السلام خراسان رضوی واگذار کرد و با توجه به پیروزی آرمان ورزشی اردکان یزد مقابل سایپا تهران, کاله مازندران از صعود به مرحله حذفی یا پلی آف جا ماند.

از حاشیه های دیدار کاله مازندران و ثامن الحجج علیه السلام خراسان رضوی میتوان به حضور 1500 هوادار مشهدی در سالن مهران شهر مشهد اشاره کرد و حسین امیری بازیکن جوان کاله مازندران هم بابت اعتراض به داوری در جریان بازی کارت زرد دریافت کرد و این بازی نه چندان خوشایند و دلچسب برای مازنی ها حدود 85 دقیه به طول انجامید.

قضاوت این بازی بر عهده آقایان مرتضی اکرمی (داور اول) و داود نافعی (داور دوم) بود و نظارت بازی را محمد حسن خوشدل عهده دار بود.

در ضمن با این نتایج بدی که کاله کسب نمود و با توجه به سایر نتایج بدست آمده, بازی هفته آخر از لیگ برتر که در چهارشنبه هفته آینده (21 بهمن) برگزار خواهد شد برای کاله مازندران جنبه تشریفانی پیدا کرده است.

در ضمن در این هفته که پیش رو گذاشتیم تکلیف هشت تیم صعود کننده به مرحله حذفی مشخص شد.
تیم های بانک سرمایه تهران, پیکان تهران, شهرداری ارومیه, ثامن الحجج علیه السلام خراسان رضوی, شهرداری تبریز, سایپا تهران, آرمان ورزشی اردکان یزد و متین صالحین ورامین جواز حضور در مرحله حذفی را کسب کردند.

حال باید مسئولین ورزشی استان مازندران, شهرستان آمل و باشگاه فرهنگی ورزشی کاله مازندران که در لیگ برتر سال 94 نتوانستند دل مردم مازندران را شاد کنند تدابیری را بیاندیشند که در سال های آینده دیگر با چنین بحرانی دست و‌ پنجه نرم نکنیم.
هوادارانی که در فصل های گذشته تقریبا با برد عادت کرده بودند در این فصل با شکست های کاله مازندران ناراحت و دلگیر شدند زیرا مردمی که در سرما و گرما, هوای خوش و باران با تیم ضعیف و بلیط گران در هر شرایط بدی به حمایت معنوی تیم میشتافتند در واقع حقشان این نبود.
مردم فهیم و غیور مازندران دنبال مقصر نمیگردند بلکه‌ انتظار دارند در لیگ های آینده مسئولین ورزشی استان مازندران و شهرستان آمل با حمایت اساسی و باشگاه کاله با بستن یک تیم یکدست, منسجم و قوی به روزهای اوج خود برگردد.

در پایان پایگاه خبری کمال نیوز, خوانندگان آن و مردم والیبال دوست مازندران به خصوص مردم شریف آمل برای تمامی تیم های راه یافته در مرحله حذفی (پلی آف) لیگ برتر والیبال مردان سال 94 (یادواره دویست شهید والیبالیست) آرزوی موفقیت و بهروزی میکند.

گزارش اسماعیل کمالی