بهره برداری از عمليات اجرايی تعريض 8 كيلومتر از محور هراز با حضور وزیر راه و شهرسازی

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، عمليات تعريض و چهارخطه نمودن 8 كيلومتر از محور ارتباطي هراز به همراه احداث دو دستگاه تونل و دو دستگاه پل با حضور وزير راه و شهرسازي فردا ( 15 بهمن ) به بهره برداري مي رسد.

سيد حميد حسيني رئيس اداره روابط عمومي راه و شهرسازي استان مازندران با بيان اين مطلب افزود: همزمان با گراميداشت ايام الله دهه مبارك فجرو با حضور دكتر آخوندي وزير محترم راه و شهرسازي ، عمليات تعريض و چهارخطه نمودن 8 كيلومتر از محورارتباطي هراز به همراه احداث دو دستگاه تونل و دو دستگاه پل به بهره برداري مي رسد.

وي در خصوص پروژه هاي مذكور اظهار داشت: عمليات تعريض و چهار خطه نمودن 8 كيلومتر از محور هراز ( كيلومتر 43 تا 51 ) و دو دستگاه تونل ( تونل شماره 2 و 3 ) در منطقه دوآب و گروازمال به طول 2 كيلومتر ،  دو دستگاه پل به طول 190 متر و 42 متر در منطقه گروازمال و پنجاب و همچنين احداث 4 كيلومتر ديوار سازي با صرف اعتباري بالغ بر 750 ميليارد ريال به بهره برداري مي رسد.

حسيني در خصوص ديگر پروژه هاي افتتاحي اين اداره كل در اين ايام اظهار داشت : اين اداره كل در دهه مبارك فجر 120 پروژه را با اعتباري بالغ بر 190 ميليارد تومان به بهره برداري مي رساند.

اخبار تكميلي مراسم افتتاح مذكور متعاقبا اعلام مي گردد.