گام شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل برای شاد کردن دل خانواده 4 معلول آملی +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ؛ اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار آمل و مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری با حضور در منزل آقای محمدیان که دارای 4 معلول ذهنی به نام های مجید ، محمد ، رضا و سمیه می باشند با اهداء یکدستگاه ویلچر برقی گامی در جهت شاد کردن این خانواده برداشتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل ، دکتر مسعود تسلیمی نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل در این دیدار گفت : امیدوارم با این حرکت بتوانیم گام کوچکی جهت قدردانی از فداکاری و ایثار پدر و مادر خانواده 4 معلول که تمام وقت خود را صرف نگهداری از این عزیزان می کنند برداشته باشیم .

وی ضمن قدردانی از پدر ، خصوصا مادر این 4 معلول که کمر خود را برای مراقبت از فرزندان معلول با عشق ، گذشت و صبوری خم می‌کنند و دم نمی‌زنند گفت : همه ما واقفیم که خانواده و به ویژه مادر معلول راه سخت و دشواری را برای حمایت از فرزندان معلول خود خواهد داشت و بدون هیچ گونه چشمداشتی از آنها مراقبت می کند و با این همه سختی ها و کارهای روزمره و منزل باز هم سالیان سال زندگی و جوانیش را وقف آنها نموده است .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این دیدار با بیان اینکه چنین خانه ای پر از معرفت است و بوی معرفت می دهد اظهار داشت : اجر بزرگ کردن چنین فرزندانی با خداست .

وی با بیان اینکه از خودگذشتگی و ایثار ، خصلت‌ همه مادران ایران زمین است اما مادران دارای فرزند معلول صبر و گذشت ستودنی دارند گفت : مراقبت از معلولان بسیار سخت است و مسئولان باید با حمایت و یاری خود باری از دوش این خانواده ها بردارند .