صندوق کارآفرینی امید آمل عملکرد رضایت بخشی ندارد +عکس

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ؛ سید جعفر رسولی معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان که با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه آمل برگزار شد با اشاره به اینکه هنوز بعضی از دستگاهها متضایان وام را به بانکها معرفی نکردند گفت: متاسفانه از وضعیت اشتغال و وام مشاغل خانگی در شهرستان راضی نیستیم.

وی افزود: عملکرد صندوق کارآفرینی امید در شهرستان امیدوار کننده نیست که در جذب سرمایه گذار گله مند هستیم و تمام مسائل و مشکلات را به مدیران استانی گزارش می دهیم.

 معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل اشاره کرد: در سهم خود اشتغالزایی 2 میلیارد و 800 میلیون تومان سهم بسیج سازندگی ، 1میلیارد تومان سهم بهزیستی، 4 میلیارد تومان سهم کمیته امداد و 5 میلیارد تومان سهم صندوق کارآفرینی امید بوده است که خوشبختانه باهمکاری خوب مدیران و بانکها در حال تحقق است.

 رسولی با قدردانی از عملکرد بانکها در دادن وام به متقاضیان بیان داشت: متاسفانه مدیران شهرستانی در معرفی متقاضیان کوتاهی می کنند و مطمئن باشند که در فرم ارزشیابی سالانه مدیران تاثیر گذار خواهد بود.

 وی خاطرنشان کرد: درسال گذشته در بخش توسعه کشاورزی 17میلیارد تومان جذب شد که به خاطر داشتن متقاضی 20 میلیارد تومان از شهرستانهای دیگر را جذب کردیم.

 معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل با تاکید بر اینکه براساس نرم جمعیتی دومین شهر در جذب اعتبارات بودیم اظهارداشت: خوشبختانه تمام اعتبارات به دستگاههای مربوطه ابلاغ شد و مدیران یک هفته فرصت دارند نسبت به معرفی متقاضیان به بانکها و پیگیر جذب اعتبارات باشند.