حق مردم مازندران برخوردهای این گونه نیست

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، محمد محمدی دبیر شورای فرهنگ عمومی و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهر دابودشت آمل با بیان اینکه 3 واقعه بزرگ مازندران حکومت علویان، پایتخت طبرستان و حماسه ششم بهمن مختص به شهرستان آمل می باشد  گفت: متاسفانه در برگزاری بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 با نگاه متفاوت مدیران برگزار شد.

وی افزود: متاسفانه مدیران شهرستانی ما پنج گروه هستند که یکسری زحمت می کشند، یکسری منتظر دستور هستند، گروهی گله گزارهستند، عده ای نیز نقد می کنند و یکسری دیگر نیز بی تفاوت هستند.

محمدی با اشاره به اینکه چرا باید بزرگداشت حماسه ششم بهمن سال 60 آمل که در وصیت نامه امام عزیزمان درج شده سال به سال کمرنگ باشد ادامه داد: اگر این واقعه در اصفهان، مشهد و شهرهای بزرگ اتفاق می افتاد و امام در وصیت نامه نامی از شهرشان برده بود واقعا اینطور مظلومانه برگزار نمی شد.

دبیرشورای فرهنگ عمومی شهرستان آمل اشاره کرد: متاسفانه مدیران مسئله انتخابات را به عنوان عدم کار تلقی می کنند در حالی که متولی اصلی انتخابات وزارت کشور است.

محمدی با انتقاد از اقدام سیمای کشوری در پخش فیلم ارازل و اوباش در شب ششم بهمن خاطرنشان کرد: حق مردم مازندران نیست که این گونه با ما برخورد می کنند.

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل تصریح کرد: در دهه فجر مدیران باید نگاه ویژه ای داشته و برنامه های خوبی در این دهه برگزار شود.

حجت الاسلام اسماعیل رمضانی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آمل گفت: کمیته قرآن و تشکل های مردمی و هیئت های مذهبی در ایام الله دهه فجر برنامه های متنوعی از قبیل نواختن زنگ انقلاب در یکی از موسسات قرآنی، برگزاری همایش با حضور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی، برگزاری جشنواره قرآنی کودک و نوجوان، افتتاح خانه عالم در روستای ترک کلا ، حضور روحانیون در مساجد شهر و روستا، دیدار با خانواده های شهدای سازمان، تجلیل از پیشکسوتان عرصه تبلیغ خصوصا روحانیون که نقس موثری در انقلاب داشتند را در دستور کار دارد.