برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه 6 بهمن در بخش لاریجان +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، سردار محمدحسین بابایی، فرمانده سپاه کربلا مازندران در مراسم بزرگداشت سی وچهارمین سالگرد شهدای حماسه اسلامی ششم بهمن سال60 آمل در منطقه بایجان بخش لاریجان آمل با این که جوانمردی مردم آمل در دوازده قرن زبانزد است، گفت: شما مردم آمل در دوازده قرن گذشته به کشور یمن رفتید تا از شعیان یمن دفاع کنید و آن رفت و آمدها سبب شد که در کنار تشیع زیدیه، شیعه اثنی عشری ریشه پیدا کند.

 وی با بیان این که ریشه اعتقادی مردم آمل ریشه عالی است، افزود: این ریشه ایمانی که در وجود تک تک مردم آمل وجود دارد نصیب هیچ کس نمی شود و عالی ترین نمره را گرفتید.

 فرمانده سپاه کربلا مازندران با تاکید بر این که دشمنی آمریکا با ملت ایران تمامی ندارد، ادامه داد: تمام نقشه ها و طراحی دشمن در این بود انقلابی که در ایران پدید می آید آمریکایی باشد و با این تفکر جنگ هشت ساله را با کمک پنجاه کشور و به دست صدام شروع کرد.

بابایی با اشاره به این که 37 سال ازعمر با برکت انقلاب می گذرد و هر روز دشمنی آمریکا با ما بیشتر می شود، تصریح کرد: متاسفانه در داخل کشور تفکری دنبال روی اهداف آمریکایی بودند که محصول آن فتنه 88 و شعارهایی برعلیه اصول انقلاب بود.

 وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که من و شما شعار ما همه سرباز ولایت هستیم و وای اگر رهبرمان حکم جهادم دهد و روز قدس و راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و حمایت ازمردم یمن، سوریه و عراق را داریم آمریکا با ما سر جنگ دارد و اگر این ها نباشد هرگز با ما مشکلی ندارد.

 فرمانده سپاه کربلا مازندران با تاکید بر این که 1700 موسسه اندیشه و تفکر استراتژیک در آمریکا برای تسلط آن ها در جهان در حال برنامه ریزی هستند، خاطرنشان کرد: آن ها به این خیال که باید تا سال 2225 آمریکا محور قدرت جهان شود تا بتواند حیات داشته باشد و گرنه مثل شوروی شاهد فروپاشی آن باشیم.

وی با اشاره به این که تمام تفکرات آمریکا برای این است قدرت جهانی باشد و باید خاورمیانه راتصرف کند، گفت: نگین و قلب خاورمیانه ایران است و برای این که آمریکا محور قدرت جهانی شود باید ایران را تصرف کند.

بابایی تصریح کرد: آمریکا در خاورمیانه به سبب ایران با مشکل مواجه شد و مردمی که 150 سال در مسیر تبعیت از علما و مراجع دینی رشد کردند تبعیت از ولی فقیه را برای خودشان یک اصل می دانند.

 وی با اشاره به این که آمریکا در سال 2008 برای هشت سال آینده طرح قدرت هوشمند را تصویب و در حال پیاده کردن است، بیان داشت: آن ها با راه اندازی جنگ ها، تحریم ها، اقدامات امنیتی، استخدام استاد در دانشگاهها، نظامی، وزیر و معاونین وزیر، نماینده مجلس و دیگر افراد می خواهند امور را در اختیار خود بگیرند.

 فرمانده سپاه کربلا مازندران با تاکید بر این که نفوذ سیاسی، اعتقادی و فرهنگی خطرناک است، گفت: دشمن قصد دارد عناصر خود را به مراکز تصمیم گیری مجلس و دولت بفرستد و این نقطه است که باید بصیرت بیاید وخیلی حساس باشیم و به سادگی از کنار آن عبور نکنیم.

بابایی با اشاره به این که دشمن در حال تغییر ذائقه مردم ایران است، خاطرنشان کرد: نکند روزی مردم ایران فرهنگ مان با توطئه هایی که پسا برجام دارند عوض شده و عشق جای نفرت را بگیرد که دشمن آرام آرام در حال نقشه خود است.

وی تاکید کرد: آمریکا طراحی دارد فرهنگ خوب و زیبای تشیع را با فساد عوض کند و ضرورت دارد هوشیاری خود را حفظ کرده و اگر دیدیم به فرهنگ ما ضربه می زنند برخورد کنیم و همه باید پاسدار انقلاب باشیم.

فرمانده سپاه کربلا مازندران اظهارداشت: در اقتصاد مقاومتی با وجود تاکیدات مقام معظم رهبری حرکتی صورت نمی گیرد و واردکردن برنج و مرکبات در زمان برداشت خلاف اقتصاد مقاومتی است.

بابایی خاطرنشان کر: با تنبلی اقتصاد ما نجات پیدا نمی کند و مدیران وظیفه دارند از بعضی نقشه هایی که با رشد اقتصادی مردم ناسازگاری دارد جلوگیری کنند./