برگزاری پنجمین یادواره 37 شهید محله اسپه کلا آمل

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز ؛سردار عبدالله محمودزاده، مشاورعالی رییس ستاد کل نیروهای مسلح امشب در پنجمین یادواره 37 شهید محله اسپه کلا آمل با اشاره به خاطرات حضور امام راحل در پاریس اظهارداشت: بنیان گذار انقلاب اسلامی فرمودند ما نیازی به نبرد مسلحانه نداریم و با تظاهرات و اذن الهی پیروز هستیم.

وی با اشاره به این که امام تصمیم خود را گرفت به ایران بیاید و به مردم اعتماد و اعتقاد داشت که در صحنه حضور پیدا می کنند، بیان داشت: تا انقلاب ایجاد شد امام راحل دستور راه اندازی سپاه پاسداران را دادند که نشانگر بصیرت و بینش این وجود نورانی بود که انقلاب اسلامی دشمن دارد.

 مشاورعالی رییس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: قائله های مختلفی را با ایجاد انقلاب اسلامی صورت دادند تا زمینه براندازی نظام ما را فراهم کنند در حال که سپاه پاسداران در حال شکل گیری بود.

محمودزاده با بیان این که سازمان کمونیست ها نیز کار خود را در جنگل های شمال ایران شروع کردند، گفت: مردم بسیج شده و به پای صحنه آمدند تا قائله ها ختم به خیر شد و منافقان روی کار آمده و ترور را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به این که کمونیست ها می خواستند از طریق آمل به تهران برسند، بیان داشت: آن ها تحلیل داشتند مردم با ما همراه هستند و سپاه نیز درگیر جبهه کردستان، جنگ و منافقان است و توان مقابله با ما را ندارد و به راحتی آمل را آزاد می کنیم.

مشاورعالی رییس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: مردم آمل در این روز چهل شهید والامقام تقدیم انقلاب کرده و بهترین فرزندان و جوانان خود را فدا کردند و به نحوی شایسته مقاومت و ایستادگی صورت دادند.

محمودزاده تصریح کرد: در دفاع مقدس همه دنیا از صدام حمایت کردند ولی نتوانستند کاری از پیش برند و مردم ما با بیداری از انقلاب خود دفاع کردند.

وی با بیان این که امروز انقلاب اسلامی صادر شده است، گفت: انقلاب اسلامی در شرایطی قرار دارد که قدرت های جهانی با ما مذاکره می کنند و این نشانگر عزت و عظمت انقلاب است.

مشاورعالی رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به این که امام خمینی(ره) قدر مردم را می دانست که متوجه بود نسبت به دین خود پایبند هستند، بیان داشت: بیداری اسلامی با الگوگیری از انقلاب اسلامی صورت گرفته و دل های آنان به سوی ما سوق پیدا کرده است.

محمودزاده با تاکید بر این که رویکرد جدید دشمنان در راستای نفوذ، استحاله و فتنه است، گفت: اگر نفوذ وارد شود افراد را استحاله کرده و آنان را تغییر می دهد و دشمنان به دنبال روش های مختلف نفوذ و فتنه هستند اما هوشیاری و آگاهی مردم خنثی کننده هجمه های آنان است.

وی تصریح کرد: دشمنان برای انتخابات کارهای بسیاری صورت داده اما مردم ما با بصیرت خود و بهره گیری از منویات رهبری حضور گسترده و انتخاب شایسته انجام می دهند.