رونمایی از آلبوم " روزهای تردید " اثر محسن مرعشی در آمل +عکس

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل؛  آلبوم موسیقی " روزهای تردید " سومین آلبوم موسیقی هنرمند آملی "سید محسن مرعشی" با حضور مسئولان ، علاقمندان ، خبرگزاری " هنرآرتنا " از تهران  و ... در سالن همایش های مجتمع فرهنکی هنری ولیعصر(عج) این اداره رونمایی و چند قطعه از این آلبوم توسط این هنرمند به صورت زنده به اجرا در آمد .

این آلبوم دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 9408668 ، نشر و پخش آن شرکت فرهنگی هنری آوای مهر میهن و شامل 11 قطعه با عناوینی چون : تنهاترین عاشق ، روزهای تردید ، وقتی تو با منی ، رانده ، گرگها ، سفر ، شهباز موعود ، کمانچه ، مجنون ، قلندر و سرّ مستی  با اشعاری از : فروغ فرخزاد، احمد شاملو، یوسفعلی میرشکاک، عبدالجواد موسوی ، معصومه رضایی زاده، مریم زاهدی لنکرانی، ایرج قنبری و خیام می باشد.

گفتنی است مراسم رونمایی اول آن  در تاریخ 9 دی در  فرهنگسرای نیاوران تهران با حضور مسئولان و مهمانان تهران ، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و تنی چند از هنرمندان آملی  انجام شد.

در پایان با اهداء لوح تقدیری از سوی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل  از مقام شامخ این هنرمند تقدیر و تجلیل بعمل و با حضور والده محترمه اقای محسن مرعشی ، هنرمندان پیش کسوت موسیقی شهرستان مانند اساتید : احمد اباذری ، اسماعیل پرقوه ، خسرو علیزاده و ... مراسم رونمایی صورت پذیرفت .