کاله مازندران و گوهر کویر در زاهدان به مصاف هم می روند


به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، دو تیم گوهر کویر زاهدان و کاله مازندران روز چهارشنبه دوم دی ماه سال 94 پس از ده روز استراحت بین نیم فصل، تحت عنوان هفته دوازدهم ( هفته اول از دور برگشت ) در سالن استانداری شهر زاهدان در حالی به مصاف یکدیگر میروند که در دور رفت تیم گوهر کویر با 11 باخت و 0 امتیاز رده دوازدهم وآخر را کسب کرده  و در مقابل تیم کاله آمل با 4 برد و 7 باخت رده نهم را در جدول کسب کرده است.

قضاوت این بازی را قادر صادقی به عنوان داور اول و اسماعیل رزقی به عنوان داور دوم عهده دار خواهند بود و همچنین نظارت این بازی بر عهده هوشنگ رستگار ميباشد.

تیم آمل در نیم فصل اول نتوانست بازی مدنظر مردم ورزش دوست آمل و مازندران را در میدان پیاده سازی کند و جز هشت تیم اول جدول رده بندی نشد و با ناداوری ها و کم شانسی در بعضی از دیدار ها در کسب جایگاه بهتر نسبت به رقبای خود جاماند.


امیدواریم تیم کاله در نیم فصل دوم با تدابیر خوب کادر فنی و بازی هنرمندانه بازیکنان خود رتبه بهتری را کسب کند و بتواند در مرحله حذفی حضور پیدا کند و در نهایت رتبه در خور ورزش مردم مازندران کسب کند.


کاله در مقابل نماینده زاهدان بازی دشواری نخواهد داشت و پیش بینی میشود که به راحتی بتواند این تیم را شکست دهد و یک برد به تعداد بردهای خود بیفزاید.

همچنین سایر دیدارها در شهرهای تهران ( دو دیدار )، بندرعباس، ورامین و مشهد برگزار خواهد شد.

در پایان، این پایگاه خبری و خوانندگان آن آرزوی موفقیت برای تمامی تیم ها خواهد داشت.

گزارش: اسماعیل کمالی