جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان آمل برگزار شد
2 خرداد 1394 ، دیدگاه 0
جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان آمل برگزار شد

کمال نیوز ؛جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان آمل، امروز با حضور معاون فرمانداری ویژه شهرستان آمل ،  رئیس اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل و اعضا در فرمانداری آمل برگزار شد.

 حسین احسانی معاون فرمانداری ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه نخستین قدم برای رشد هر کشوری، سواد و یادگیری است تصریح داشت: همه ما باید در زمینه تربیت اسلامی و بسط و گسترش فرهنگ اسلامی در بین بزرگسالان بی سواد و کم سواد عزمی راسخ داشته باشیم.

معاون فرمانداری ویژه آمل با تاکید بر همراهی و هماهنگی تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان با اداره سوادآموزی تاکید داشت: فعالیت های تعاملی دستگاهها با اداره سوادآموزی همان همدلی و همزبانی خواهد بود.

احسانی با بیان اینکه همراهی تمامی دستگاهها در امر ریشه کنی بیسوادی ضروری می باشد ادامه داد: تمام دستگاه های اجرایی دولتی و غیر دولتی ، بخشداری ها با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی روستا ، پایگاههای مقاومت بسیج و خانه های بهداشت در امر ریشه کنی بیسوادی تعامل خوبی را با اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل داشته باشند.

عزت الله یدالهی، رئیس اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل در تبیین اهمیت فراگیری سواد در بین آحاد جامعه ابرازداشت: افراد فراگیر سواد قادر خواهند بود وضعیت خود و خانواده شان را بهبود بخشند و در اعتلای شغلی ، اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی گام بردارند.

وی ضمن ارائه خلاصه ای از فعالیت های سال گذشته اظهار داشت: اداره سوادآموزی آمل با تحت پوشش قرار دادن یک هزار و 456  سوادآموز در سال گذشته توانست کارنامه ای درخشان از خود به یادگار گذارد.

عزت ا.. یدالهی ادامه داد: در سال تحصیلی جاری با حجم ابلاغی یک هزار و 200 سوادآموز و 265 نفر آموزش دهنده طرح برونسپاری که دارای مدارک عالیه دانشگاهی هستند  مشغول فعالیت می باشند.

رئیس اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل با اشاره به اهمیت ریشه کنی بی سوادی در رشد و تعالی فکری جامعه گفت: شهرستان آمل در سال 1393 با بسیج همکاران فرهنگی، مدیران، معلمان و نیروهای آزاد با محوریت مدارس دولتی و غیر دولتی از طریق طرح برونسپاری تمام تلاش خود را در راستای ریشه کنی بی سوادی انجام داده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0