ویژه برنامه‌های سرای روزنامه‌نگاران ایران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تشریح شد
13 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
همزمان با آغاز بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ویژه‌برنامه سرای روزنامه‌نگاران ایران تشریح شد.

به گزارش خبرنگار جامعه خبرگزاری فارس، ویژه‌برنامه‌های سرای روزنامه‌نگاران ایران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب از تاریخ پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه با برگزاری نشستی با عنوان چالش‌های نشر کتاب روزنامه‌نگاری در ایران با سخنرانی امیدعلی مسعودی استاد دانشگاه آغاز خواهد شد.

این ویژه‌برنامه‌ها نیز در روز جمعه 15 اردیبهشت ماه سال جاری با موضوع لوگوهای مطبوعات در دوره قاجار با سخنرانی محسن احتشامی، فرید قاسمی و کوروش نوروزمرادی برگزار می‌شود.

همچنین شنبه 16 اردیبهشت‌ماه نشستی با عنوان توسعه کیفی مطبوعات - تهذیب رسانه با سخنرانی محمدجعفر محمدزاده معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

در روز دوشنبه 18 اردیبهشت‌ماه نشست دیگری با موضوع بررسی راهکارهای ارتقای دیپلماسی رسانه‌‌ای با سخنرانی محمدجواد آقاجری مدیر کل رسانه‌های خارجی معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد برگزار می‌شود.

در ادامه برگزاری این نشست‌ها در روز سه‌شنبه 19 اردیبهشت ماه نشستی با عنوان آسیب‌شناسی منابع آموزشی در حوزه نشر، تالیف و ترجمه کتاب کودک با سخنرانی قطب‌الدین صادقی و علی گنج‌کریمی برگزار خواهد شد.

در روز پنجشنبه 21 اردیبهشت‌ماه نیز نشستی با عنوان نقش و جایگاه مطبوعات در عادت کتابخوانی با سخنرانی محمدمهدی فرقانی و همچنین نشست دیگری در روز جمعه مورخ 22 اردیبهشت‌ماه با عنوان بررسی مسائل و دغدغه‌های روز رسانه‌های کشور با سخنرانی پدرام پاک‌آئین مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای روزنامه‌نگاران ایران برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری این نشست‌ها از ساعت 16 و 18 عصر آغاز خواهد شد.

همچنین غرفه‌ای برای روزنامه‌نگاران ایران در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در شبستان مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در نیم طبقه دوم واقع است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0