پیام شهردار آمل به مناسبت اعیاد شعبانیه
1 خرداد 1394 ، دیدگاه 0
پیام شهردار آمل به مناسبت اعیاد شعبانیه

پیام شهردار آمل به مناسبت اعیاد شعبانیه

 

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل به مناسبت سالروز میلاد خجسته ی حضرت امام حسین (ع) ، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و حضرت امام سجاد (ع) ، روز پاسدار و روز جانباز پیام تبریک صادر کرد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل ، متن کامل این پیام به شرح زیر است :
شعبان ، ماه نور و روشنی ، ماه رسول خدا (ص) ، ماه دعا و استغفـار است . ایام خجسته شعبان المعظم همراه با فروغ میلاد بابرکت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و نامگذاری آن به نام روز پاسدار و عجین شدن آن با سوم خرداد  ، سالروز جانفشانی فرزندان ایران زمین در حماسه بزرگ فتح خرمشهر و ولادت سید الساجدین حضرت زین العابدین (ع) و آکنده شدن آن به طراوت دل انگیز مناجات شعبانیه ، همچنین ولادت با سعادت اسوه وفا و ایثار حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز و در ادامه ی نزول برکات وافره ، ولادت قائم آل محمد (عج) ، منجی عالم بشریت و عید منتظران ، فرصت مغتنمی است تا ضمن تأسی جستن به سیره طیبه ائمه هدی (ع) و رهپویان واقعی طریق عشق و ایثار ، خود را برای وارد شدن به ماه ضیافت الله و اخلاص فی سبیله آماده و مهیا سازیم .
تمسک به نام و سیره سالار شهیدان حضرت اباعبدا...الحسین (ع) و حماسه آفرین قهرمان کربلا ابوالفضل العباس (ع) همیشه در بلندترین افق نگاه مجاهدان ، عارفان و آزادگان در طول تاریخ ، الهام بخش جهاد و مبارزه در راه خدا و مقاومت و ایستادگی در مقابل ظالمان و ستمگران و تنها طریق کسب عزت و کرامت همه خداپرستان و آزادگان جهان بوده است .
پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدا به بزرگ پاسدار تاریخ ، حضرت سید الشهدا (ع) ، در راه صیانت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و رشادت‌ها و حماسه آفرینی های آنان در طول هشت سال دفاع مقدس هرگز از اذهان ملت شریف ایران پاک شدنی نیست .
جانبازان سرافراز ایران اسلامی نیز سند زنده ایثارگری و ترجمان بی بدیل جان فشانی و فداکاری در راه حفظ ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) هستند . روز جانباز تجلی گر راستین ایثارگری ها ، مجاهدت ها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند و در لبیک به دعوت پیر و مرادشان جان های خویش را سپر تیر دشمنان اسلام کردند و از آب و خاک میهن اسلامی صیانت نمودند .

حظ معنوی ماه شعبان گوارای وجود تمامی شیفتگان عدالت و راستی باد .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0