اجرای تئاتر شورایی با موضوع محیط زیست در آمل
31 اردیبهشت 1394 ، دیدگاه 0
بمناسبت روز جهانی تئاتر / اجرای تئاتر شورایی با موضوع محیط زیست در آمل

بمناسبت روز جهانی تئاتر / اجرای تئاتر شورایی با موضوع محیط زیست در آمل بمناسبت روز جهانی تئاتر نمایش شورایی با موضوع حفظ محیط زیست ( مدیریت پسماند ) در آمل اجرا گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل ؛ بمناسبت روز جهانی تئاتر ، نمایش خیابانی با موضوع "حفظ محیط زیست " با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل ، هنرمندان و شهروندان آملی بتاریخ عصر بیست و هفتم اردیبهشت در میدان 17 شهریور آمل اجرا گردید .

گفتنی است  این نمایش توسط " گروه تئاتر شورایی تهران " ، با مجوز این اداره و به همت ، تلاش و دعوت از سوی آموزشگاه هنرهای نمایشی " ویشار " به مدیریت یکی از پیش کسوتان فعال در عرصه هنرهای نمایشی این شهر و استان سرکار خانم " مهشید روحانی " و با اهداف زیست محیطی مانند : هشدارهایی در مورد قطع درختان ، آلودگی های زیست محیطی ، ساخت و سازهای نادرست و ... در میان انبوهی از جمعیت اجرا گردید .

شایان ذکر است این اجرای شورایی برای اولین بار در سطح استان مازندارن در شهرستان آمل برگزار و نحوه اجرا مشارکتی بدین صورت بوده که یک بار نمایش اجرا می شود و در اجرای مجدد مردم با ارائه ایده و پیشنهادات خود وارد میدان نمایش شده و سعی در حل مشکل می کنند ، ایده هایی مانند تفکیک زباله ها ، استفاده از زباله تر در تولید کمپوست و برگشت زباله ی خشک به چرخه ی بازیافت ، نهال کاری ، استفاده از مهندسی سبز در ساختمان سازی و شهرسازی و .... می باشد .

ضمنا" این آموزشگاه در نظر دارد به میزبانی شبکه ی سمن های زیست محیطی مازندارن در خرداد ماه سالجاری حداقل در هفت شهر این استان با موضوع " پسماند " اجرای نمایش شورایی داشته باشند .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0