کریمی: هواداران این چند بازی را هم تحمل کنند/ در پرسپولیس نمی‌مانم
12 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
کاپیتان پرسپولیس اعلام کرد که با این شرایط فصل آینده در این تیم نخواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی کریمی پس از شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل الهلال، گفت: بدترین بازی فصل را انجام دادیم. ما می‌توانستیم خیال خود راحت کنیم اما متاسفانه این طور نشد. هواداران هم حق دارند ناراحت باشند. آنها همیشه برای ما سنگ تمام گذاشتند ولی ما شرمنده آنها شدیم از بس که گفتیم شرمنده‌ایم و خجالت می‌کشیم.

وی در خصوص مشکلات فنی پرسپولیس در بازی امروز گفت: مگر من باید پاسخگوی مسائل فنی باشم؟ مربی تیم باید در این رابطه صحبت کند. به نظر شما من باید در کار فنی دخالت کنم؟ امروز یک روز افتضاح برای ما بود. برای خود موقعیتی درست کردیم که کار ما به اما و اگر رسید.

کریمی در خصوص اینکه امروز عملکرد ضعیفی از خود نشان داد، تصریح کرد: من هم مثل بقیه خراب بودم. واقعا روز بدم بود اگر خودم مربی بودم بازیکنی مثل خودم را وسط نیمه تعویض می‌کردم اما شرایطی پیش آمد که با همان شکل بازی کردیم. تا به حال از پرسپولیس در این فصل چنین بازی ضعیفی ندیده بودم و امروز دیگر آخرش بود.

وی در پاسخ به این سؤال که دلیل بازی بد پرسپولیس چیست، اظهار داشت: ما بد بازی می‌کنیم و این نتایج ضعیف را کسب می‌کنیم.

کریمی در جواب به این پرسش که چرا پرسپولیس ضعیف بازی می‌کند، گفت: اگر شما می‌دانید به ما بگویید. شما که می‌خواهید کمک کنید بگویید تا بلکه مشکل ما حل شود.

وی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران که گفت دو دستگی در پرسپولیس وجود دارد، تصریح کرد: چه کسی گفته در تیم ما دو دستگی است؟ شما که ادعا دارید می‌خواهید کمک کنید چرا راه حل نمی‌دهید؟ مگر پرسپولیس تیم این کشور نیست، اگر می‌توانید کمک کنید، بگویید.

این بازیکن در جواب به خبرنگاری که گفت، بازیکنی که به صورت تعویضی به میدان آمده در زمین راه می‌رود، اظهار داشت: این مسئله چه ربطی به تعویض دارد. بازیکنی که به میدان می‌آید، 15 دقیقه زمان می‌خواهد تا در جریان مسابقه قرار گیرد.

کریمی درباره اینکه گفته می‌شود پرسپولیس لیست مازاد دارد، گفت: این حرف‌های خنده‌داری است که رسانه‌ها می‌نویسند. لیست مازاد چه معنی دارد؟ من که امسال قراردادم با پرسپولیس تمام می‌شود دیگر چطور می‌توانم در لیست مازاد قرا بگیرم؟ از 24 بازیکن پرسپولیس نهایت 3 یا 4 بازیکن هستند که با این تیم قرارداد دارند و بقیه آزاد هستند. این طبیعی است که باشگاه و بازیکن برای فصل بعد خود تصمیم‌گیری کنند. اگر برای فصل بعد باشگاه بازیکنان را نخواست، هر کس سوی خود می‌رود. درست است که این افتخار است که پیراهن پرسپولیس را بپوشیم اما به شرطی که باشگاه هم بخواهد. به زور نمی‌شود در پرسپولیس بود.

کریمی در خصوص اعتراض هواداران و اینکه علیه او شعار دادند، گفت: جوابی ندارم به این شعارها بدهم. مگر بازیکنی که بد بازی کرده باید تشویق شود؟ حقشان است که معترض باشند. نباید انتظار تشویق داشته باشم. پولادی خوب بازی بود و حقش بود که تشویق شود. من حرفی نمی‌توانم بزنم و فقط از هواداران خواهش می‌کنم در سه چهار بازی ما را تحمل کنند و به امید خدا فصل بعد با مدیریت رویانیان یک تیم رویایی درست و جبران این فصل کذایی می‌شود.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص حمایت دنیزلی از وی، گفت: دنیزلی به من لطف دارد اما وقتی من بد هستم حقم است که روی نیمکت بنشینم و فکر می‌کنم برای بازی آینده این شانس باید به بقیه برسد و من روی نیمکت باشم.

کریمی بار دیگر در پاسخ به سؤال خبرنگاری که لیست مازاد اعلام شده گفت: اگر روی سایت رسمی باشگاه پرسپولیس این اسامی را دیدید می‌توانید در مورد آن صحبت کنید.

وی در پاسخ به سؤال اینکه در فصل بعد در پرسپولیس می‌ماند، گفت: فکر نمی‌کنم با این شرایطی که پیش آمد در پرسپولیس باشم. اینقدر بازیکن خوب داریم که می‌تواند به این تیم بیاید.

کریمی در جواب به این پرسش که به باشگاه‌های قطری می‌رود، گفت: سر نخواستنم دعواست.

 

به گزارش فارس کاپیتان پرسپولیس با انتقاد از وضعیتی که به وجود آمده بود گفت: هواداران پرسپولیس باید صبر ایوب داشته باشند که این شرایط و ما را تحمل کنند.

امسال فصل کابوس وار پرسپولیس بود و امیدوارم در همین دو بازی لیگ و لیگ آسیا ما را تحمل کنند و در فصل آینده تیم رویایی خود را ببیند.

 

یکی از خبرنگاران گفت هواداران پرسپولیس می‌گویند کریمی در این چند مدت برای تیم حاشیه درست کرد و این مسئله به پرسپولیس ضربه زد که وی پاسخ داد: من نمی‌دانم که چرا از دو دستگی صحبت می‌کنید. شما به من می‌گویید باند تشکیل شده، چه کسی این باند را درست کرده است.

 

یکی از خبرنگاران گفت: باند را بازیکنان مخالف شما که علیه آنها مصاحبه کردید درست کردند که کریمی گفت: چرا باید این حرف‌ها زده شود؟ اگر من حرفه‌ای هستم باید قبول کنم که امروز روز کابوس وارم بود. مگر می‌شود من بد باشم و همه بگویند روز خوب تو بود؟ کسی که قرار داد حرفه‌ای دارد باید حرفه‌ای باشد.

 

کریمی در پاسخ به این سؤال پس با این صحبت‌هایی که شما می‌کنید نتایج پرسپولیس کاملا اتفاقی بود گفت: نمی‌دانم اما در بازی با الشباب که 6 گل زدیم اصلا خوب بازی نکردیم و تنها موقعیت‌هایمان تبدیل به گل شد. آن روز، روز دوم فروردین بود که خدا به ما عیدی داد و طرفداران نیز خوشحال شدند. امیدوارم فصل بعد تیم رویایی آقایان درست شود. امروز خدا ما را دوست داشت چون باید 2،3 گل می‌خوردیم و خوش‌شانس بودیم.

 

کریمی در ادامه صحبت‌هایش در خصوص اینکه اگر اسکوربورد ورزشگاه آزادی خاموش شود شاید مشکلات این تیم حل شود چون اکثر بازیکنان به اسکوربورد نگاه می‌کنند گفت: مسائل شخصی بازیکنان به خودشان ربط دارد. من خودم را در اندازه‌ای نمی‌بینیم که بخواهم در موردش صحبت کنم. مشکلات ما از ابتدای فصل شروع شد و تا آخر هم رهایمان نکرد. خدا را شکر می‌کنم که فصل در حال تمام شدن است و این روزها نیز تمام می‌شود.

 

کریمی تاکید کرد: دیگر نیازی به من نیست هر چند دنیزلی به من لطف دارد اما کم کم باید رفتنی شوم.

 

وی در پایان در خصوص اینکه چرا به تبریز نرفت گفت: این کار به خاطر گرفتگی عضلاتم بود و به دنیزلی هم گفته بودم اما شاید اگر من به تبریز می‌رفتم اتفاق بدتر آن چیزی که رخ داد، می‌افتاد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0