رییس شورای شهر آمل مطرح کرد:
9 اردیبهشت 1394 ، دیدگاه 0
استمداد از مقام معظم رهبری برای حل مشکل زباله / در توزیع اعتبارات استان مورد بی مهری قرار گرفتیم / ایده های جدید شهروندان را پذیرا هستیم / تصویب اعتبار ویژه برای بزرگداشت ملی حماسه ششم بهمن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،خسرو ابراهیم زاده، رییس شورای اسلامی شهر آمل، در همایش روز ملی شوراها که در سالن اجتماعات شهرداری آمل برگزار شد با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر در سه دوره در این شهرزحمت کشیدند و امانت رابه ما سپردند گفت: خدمت رسانی به مردم شهر هزارسنگر لیاقت می خواهد و شورای اسلامی دوره چهارم رویکرد آن در راستای تمام پروژه های نیمه تمام بوده است.

 

وی افزود: درسال 94 توسعه شهری در دستورکار شورا قرار دارد که برای بلوار ولایت شمالی شهرداری باید با تمام توان در اتمام آن همت و تلاش کند.

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل یادآورشد: باحضور مسئولین کلنگ 10 مجموعه ورزشی روباز در 10 محله شهر به زودی زده می شود و ایجاد پارک در محلات در دستور کار می باشد.

 

ابراهیم زاده افزود: وظیفه ما خدمت به مردم است و شهروندان عزیزی که ایده های جدیدی برای عمران و آبادانی شهر دارند را پذیرا هستیم.

 

وی، تصریح کرد: شهر آمل ، پایتخت طبرستان و زادگاه علامتین جوادی وحسن زاده آملی می باشد و در راس دو قوه هم از فرزندان این شهرستان می باشند.

 

وی با تاکید براینکه در توزیع اعتبارات در استان موجب بی مهری قرار گرفتیم، بیان داشت: شهر آمل جزو معدود شهرها می باشد که ریالی بودجه استانی و ملی دریافت نکردیم ولی درشهرهای دیگر استان میلیاردها تومان دریافت کردند.

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل تصریح کرد: حق مردم آمل است که بیشتر از این ها توجه شوند و بارها این مطالب گفته می شود ولی کسی گوش نمی دهد.

 

 ابراهیم زاده با بیان اینکه شهرآمل از وضعیت پسماند رنج می برد یادآورشد: متاسفانه هر بار که زمینی را برای ساخت کارخانه زباله سوز مطرح می کنیم مسئولین سیاسی استان به راحتی ازکنارآن عبورکرده و هیچ توجهی به مشکل زباله نمی کنند که مردم چقدر در عذاب هستند وانتظار این است همدلی وهمزبانی دراستان فراگیر شود.

 

وی عنوان داشت: به زودی نامه ای به محضر مقام معظم رهبری نوشته خواهد شد که بتوانیم از رهبری برای حل مشکل زباله مد بخواهیم.

 

وی با قدردانی ازمشارکت مردم درپرداخت عوارضات و اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر اظهارداشت: خوشبختانه با درایت و همکاری شهردار و مجموعه شهرداری علاوه برمحقق شدن 87 میلیارد تومان بودجه شهرداری و سازمانهای وابسته برای اولین باردر استان دو متمم بودجه در سال گذشته داشتیم.

 

رییس شورای اسلامی شهرآمل گفت: درسال 94 بیش از 146 میلیارد تومان بودجه شهرداری و سازمانهای وابسته می باشد که امیدواریم روندی که درسال 93 پیش گرفتیم درسال 94 ادامه داشته باشد.

 

 وی با اشاره به کم لطفی بعضی ازمدیران استانی نسبت به شهر آمل افزود: مکاتبات زیادی در خصوص وضعیت رود خروشان هراز صورت گرفته وعلیرغم دستوراستاندار در واگذاری بستر رودخانه به شهرداری متاسفانه این کار انجام نمی شود .

 

وی همچنین درخصوص ملی کردن حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 آمل یادآورشد: برای گرمیداشت ملی حماسه اسلامی 6 بهمن اعتبار ویژه ای درسال 94 دیده شده است چرا که اعتقاد داریم این حماسه متعلق به آمل نبوده بلکه کشوری است.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0