مزار شهید مطهری در قم گلباران شد
12 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
مراسم گرامیداشت هفته معلم و روز عقیدتی سیاسی سپاه با حضور نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مراسم گرامیداشت هفته معلم و روز عقیدتی سیاسی سپاه پیش از ظهر امروز در شبستان امام خمینی(ره) حرم حضرت معصومه(س) با حضور جمعی از دانش‌آموزان، فرهنگیان و سپاهیان برگزار شد.

مدیر روابط عمومی سپاه علی بن ابیطالب(ع) در حاشیه این مراسم گفت: سپاه علی ‌بن ‌ابیطالب(ع) برنامه‌های متنوعی را هر سال به مناسبت هفته معلم و روز عقیدتی سیاسی در سپاه مصادف با روز شهادت استاد مطهری در استان قم در کنار مزار این شهید بزرگوار برگزار می‌کند.

حسن زارعی خاطرنشان کرد: این مراسم با هدف یادآوری خاطرات و اهداف شهید مطهری برگزار شده است.

وی عنوان داشت: تاکنون برنامه‌هایی در زمینه تجلیل از مربیان عقیدتی، سیاسی و نظامی برگزار شده و همچنین در این هفته از مقام علمی آیت‌الله مصباح‌یزدی تجلیل به عمل آمد.

در ادامه مدیرکل آموزش و پرورش استان قم در این مراسم به ویژگی‌های شهید مطهری اشاره کرد و احترام به مقام استاد را از جمله ویژگی شخصیتی این استاد بزرگوار دانست.

محمدحسین امین‌جعفری عنوان داشت: استاد مطهری با قلم و بیانش توانست در زمینه نشر فرهنگ اسلام و اهل بیت(ع) گام‌های بلندی بردارد.

آیت‌الله محی‌الدین حائری‌شیرازی هم در این مراسم با تجلیل از مقام استاد مطهری افزود: این استاد بزرگوار دشمن را شناخت و خودش را وقف مقابله با دشمن کرد.

در پایان این مراسم دانش‌آموزان و سپاهیان با در دست داشتن شاخه‌های گل بر مزار شهید مطهری حاضر شدند و ضمن اهدای تاج گل با این استاد بزرگ تجدید پیمان کردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0