رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران در آمل:
30 فروردين 1394 ، دیدگاه 0
انهدام شبکه ها و باندهای توزیع مواد مخدر اولویت جدی سال 94 / کشف و انهدام 20 کارگاه تولید قرص های روانگردان و شیشه

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، سرهنگ ذبیح الله پهلوانی، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، در جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان آمل با قدردانی از اعضای شورای هماهنگی ستاد مبارزه بامواد مخدر در کلیه های شهرهای مازندران گفت: وظیفه نیروی انتظامی نظارت برهمه امور است ومعتادانی که نسبت به ترک اعتیاد اقدام نکنند مجرم شناخته می شوند.

 

 وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته درسال 93 در مبارزه با سوداگران مرگ در مازندران یادآورشد: استان مازندران در ترانزیت نزدیکی به پایتخت قرارداشته که درسال 94 پیگیری جدی در انهدام شبکه ها و باندهای توزیع مواد مخدر در دستور کار قرار دارد.

 

 رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران با تاکید بر اینکه در خصوص عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر در سال 93 در بیشتر موارد از افزایش خوبی برخوردار بودیم افزود: در این سال بیش از 14 هزار و883 نفر از توزیع کنندگان دستگیر و نسبت به سال 82 بیش از 53 درصد افزایش داشتیم.

 

 پهلوانی با اشاره به انهدام وکشف بیش از 66 مورد کشت خشخاش در مازندران اظهارداشت: در سال 93 بیش از 326 مورد عملیات گسترده در سطح مازندران با هماهنگی دستگاه قضایی صورت گرفته است.

 

وی عنوان داشت: درسال 93 بیش از 475 مورد کنترل و انهدام باندها و کسانیکه در چرخه اقتصادی اخلال می کردند و در امر پولهای کثیف در امر انتخابات تلاش داشتند دستگیر شدند.

 

 رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران با اشاره به توقیف 1602 خودرو درسال 93 گفت: در این سال بیش از 34 قبضه انواع سلاح های غیر مجاز درسطح استان کشف و ضبط شد.

 

پهلوانی با تاکید بر کشف بیش از 61 هزار و 641 مورد قرص های متادون و ترامادول درسال 93 اظهارداشت: در این سال 9 کارگاه تولید قرص های روان گردان و 11 کارگاه شیشه کشف و منهدم شد.

 

وی با تقدیر از تلاش اعضای ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان آمل یادآورشد: اقدامات خوبی دراین شهرستان صورت گرفته است تا مناطق آلوده را درسال 94 نداشته باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0