فرمانده انتظامی شهرستان آمل در نشست خبری:
12 فروردين 1394 ، دیدگاه 0
دستگیری شرور سابقه دار آملی / تشریح فعالیت های نوروزی پلیس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم، فرمانده انتظامی شهرستان آمل، امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران، گفت: اصحاب رسانه تلاش های خوبی داشته و در ترویج احساس امنیت به نحوی شایسته گام برمی دارند.

وی با اشاره به دستگیری شرور سابقه دار آملی، بیان داشت: (س- ش) متولد سال 1368 اهالی یکی از روستاهای آمل است که این فرد از آبان سال 84 اولین چاقوکشی خود را انجام داد که همان زمان دستگیر و روانه زندان شد که در طی چندین مرحله چاقوکشی و درگیری داشته است.

سرهنگ گنجیان مقدم، افزود: در سابقه فعالیت های این فرد درگیری با ماموران انتظامی، اخلال در نظم عمومی و درگیری و ایراد ضرب و جرح وجود دارد که در اکثر درگیری ها از سلاح گرم استفاده می کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، ادامه داد: برخورد خوبی با این فرد صورت گرفت تا این که نامبرده آزاد شد و در روبروی زندان شهرستان آمل تیراندازی نسبت به فردی به نام ( م- ن ) داشته است.

وی با بیان این که بلافاصله پس از این ماجرا دستگیری این شرور در دستور کار پلیس قرار گرفت، خاطرنشان کرد: مراقبت های بسیاری در استان های مختلف صورت گرفت تا بتوانیم این فرد را دستگیر کنیم.

سرهنگ گنجیان مقدم با تاکید بر این که شرور سابقه دار آملی شب گذشته در پلیس راه ساری دستگیر شد که خودمان در محل حضور داشتیم، گفت: 20 نفر از افرادی که به نوعی با این فرد همکاری داشتند نیز دستگیر شدند که تعداد زیادی در زندان به سر می برند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اشاره به این که (س- ش) برای بار سیزدهم است که دستگیر می شود، بیان داشت: پیامی به اراذل و اوباش داریم که هیچ گاه فکر نکنند آمل می تواند جولانگاه خوبی برای آن ها باشد که از همکاری عوامل انتظامی، امنیتی و قضایی قدردانی داریم.

سرهنگ گنجیان مقدم در رابطه با تماس و حمایت اشخاصی از متهم، خاطرنشان کرد: تمامی تماس های صورت گرفته از مردم و مسئولان در راستای تقدیر و تشکر از پلیس در دستگیری شرور سابقه دار شهر بوده است.

وی، ادامه داد: تیراندازی های سطح شهر به سبب خصومت، مالی و خانوادگی صورت می گیرد که اقدامات پیشگیرانه خوبی صورت گرفته و کشفیات بسیاری در بحث سلاح داریم.

سرهنگ گنجیان مقدم با اشاره به فعالیت های عوامل انتظامی شهرستان آمل در ایام نوروز، گفت: قرارگاه مرکزی انتظامی در ورودی شهر آمل جنب کلانتری 12 قرار داشته و دو قرارگاه فرعی در پارک میرزا کوچک خان جنگلی واقع در محور هراز و پارک دهکده طلایی مشغول فعالیت هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، تصریح کرد: در بحث سرقت در ایام نوروز امسال نسبت به سال گذشته 10 درصد کاهش داریم که در خصوص کشف سرقت نیز با  75 افزایش روبرو بوده و 48 درصد افزایش دستگیری سارقین داشتیم.

وی از دستگیری باند سارقان منازل با 12 فقره سرقت خبرداد و بیان داشت: 7 کیلو و 800 گرم مواد مخدر از نوع شیشه و تریاک کشف و ضبط شده است.

سرهنگ گنجیان مقدم با تاکید بر این که امسال تصادف منجر به فوت در سطح حوزه استحفاظی شهرستان آمل نداشتیم، افزود: ما راضی هستیم و امید داریم مردم نیز از ما راضی باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پایان با قدردانی از جوانان شهر آمل در چهارشنبه آخرسال، بیان داشت: امسال چهارشنبه آخر سال خوبی داشتیم که نشانگر هوشیاری و فرهنگ بالای مردم ما است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0