مدیرکل اوقاف مازندران در گفتگو با کمال نیوز:
5 فروردين 1394 ، دیدگاه 0
رمز موفقیت و تعالی نظام در ارتباط تنگاتنگ دولت و ملت است / شعار سال رهبری خنثی کننده توطئه های دشمنان می شود

حجت الاسلام ستار علیزاده ، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان مازندران، در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز، با گرامی داشت فرارسیدن سال 94 و نام گذاری این سال از سوی رهبر معظم انقلاب به سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی، گفت: نگاه دین مبین اسلام بر این است که حاکمیت و ملت نسبت به هم وظایفی دارند.

 

وی، تصریح کرد: رهبری معظم انقلاب با توجه به چالش های موجود که دشمن دارد ایجاد می کند رویکرد و تابلوی روشن سال را در اول سال بیان می کنند که امسال باید در راستای تحقق همدلی و همزبانی دولت و ملت گام برداریم.

 

حجت الاسلام علیزاده با بیان این که دولت و ملت باید در کنار هم برای حل مسائل و مشکلات گام بردارند، بیان داشت: رفع مشکلات موجود کشور نیازمند همدلی، همزبانی و وحدت است که باید به نحو شایسته ای در این راستا حرکت شود.

 

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران، افزود: در چهارچوب قانونی که وظایفی برای دولت مقرر شده و معیارهایی که بر ای حل مشکلات مشخص است باید همه ما تلاش کنیم تا تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری وظایف خود را به نحو احسن انجام دهیم.

 

وی با بیان این که رمز موفقیت و تعالی نظام در ارتباط تنگاتنگ و همدلی و همزبانی دولت و ملت است، خاطرنشان کرد: امسال آن قدر مهم بود که سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نام گذاری شده است که باید در راستای تحقق شعار سال گام های ارزشمندی برداشته شود.

 

حجت الاسلام علیزاده با اشاره به این که امسال انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را در پیش داریم، گفت: در حوزه انرژی هسته ای نیز دشمنان تلاش دارند تا ما را به چالش بکشانند.

 

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران، تصریح کرد: در حوزه اقتصادی دشمن دارد به طور تمام ورود پیدا می کند تا کشور را به چالش کشانده و ارتباط تنگاتنگ دولت و ملت را از بین ببرد که هدف دشمنان ایجاد چالش برای نظام و تشویق مردم برای در مقابل نظام قرار گرفتن است.

 

وی با بیان این که شعار سال رهبری خنثی کننده توطئه های دشمنان است، گفت: شعار سال رهبری معظم انقلاب خنثی کننده توطئه های مستمر، خطرناک و همراه با برنامه ای خواهد بود که دشمنان آن را طراحی کردند.

 

حجت اسلام علیزاده، افزود: باید همدلی و همزبانی و ارتباط دولت و ملت را بیش تر از گذشته کرده و در راستای عملی کردن رهنمودهای مقام معظم رهبری گام برداریم تا بتوانیم پویایی و اقتدار نظام اسلامی را ترویج دهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0