ظرفیت اسکان مسافر نوروزی در آمل به 16هزار نفر شب افزایش یافت
29 اسفند 1393 ، دیدگاه 0
ظرفیت اسکان مسافرنوروزی در آمل به 16هزارنفرشب افزایش یافت

دبیرستاد تسهیلات نورزی شهرستان آمل گفت: برای تعطیلات نوروز94 ظرفیت اسکان واقامت مسافران نوروزی به حدود 16هزارنفرشب افزایش یافته است.

محمدرضا شیدفر روز جمعه به خبرنگار ایرنا افزود: این اماکن شامل بیش از 500 تخت هتل، هتل آپارتمانهای زیرپوشش میراث فرهنگی وگردشگری و مدارس، زائرسراهای اماکن زیارتی، کمپ های هلال احمر، اسکان های شهرداری ها برای اسکان واقامت حدود 16هزار نفر در هر شبانه روز ظرفیت سازی شده است.

وی اضافه کرد: ظرفیت اسکان مسافران نوروزی در آمل در سال گذشته حدود 14 هزار نفر شب بوده که امسال این شمار به حدود 16 هزارنفرافزایش یافته است.

دبیرستاد تسهیلات نورزی شهرستان آمل، به افزایش زمان اقامت مسافران نوروزی امسال در شهرستان آمل اشاره کرد وگفت: به علت فراهم بودن امکانات رفاهی درنقاط مختلف شهرستان آمل مدت اقامت مسافران نوروزی از 2روز در سال 91 به حدود 3روز در تعطیلات نوروز 93 افزایش یافته و پیش بینی ها حاکی از افزایش این مدت در نوروز94 خواهد بود.

شیدفر، اطلاع رسانی بهتر از جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان از طریق رسانه ها و توزیع برشورها در افزایش ورودی مسافران نوروزی و نیز اقامت بیشتر آنان در این شهرستان را تاثیر گذار دانست.

وی یادآورشد: شهرستان آمل با داشتن بیشترین آثار تاریخی واماکن مذهبی مازندران ، پارکها و بوستانهای جنگلی و مراکز تفریحی به عنوان دروازه ورودی استان است.

شهرستان آمل از مناطق مهم گردشگری واقامتی مسافران نوروزی در استان مازندران محسوب می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0