قاسم رضایی: کسب نشان قهرمانی در المپیک را هدف گذاری کردم
10 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
فرنگی کار آملی تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت: کسب نشان قهرمانی در المپیک را هدف گذاری کرده است.

قاسم رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از هم اکنون در اردوی تیم ملی تمرینات بهتر و با قدرت‌ تر از گذشته را دنبال خواهم کرد تا بتوانم به آرزوی قبلی خود که کسب مقام در المپیک است، دست یابم.

وی افزود: خوشبختانه اکنون در شرایط ایده ال بدنی به سر برده وهمه چیز در اردوی تیم ملی برای رسیدن به آمادگی کامل تا قبل از مسابقات مطلوب است.

دارنده نشان برنز سال 2007جهان  ادامه داد: پارسال در مسابقات آزمایشی المپیک در لندن شرکت کرده توانستم خوب ظاهر شوم و با کسب نشان طلا  وزن 96 کیلوگرم بسیاری از حریفانی که مدعی این وزن بودند را شکست دهم.

فرنگی کاروزن 96 کیلوگرم تیم ملی ادامه داد: این پیروزیها کوچک نیست اما نمی‌ توان رقبایی که در المپیک شرکت می کنند را نادیده گرفت و بی برنامه پیش رفت.

رضایی افزود: بعداز ناکامی در المپیک پکن و کسب سهمیه ورودی مسابقات 2012 المپیک لندن اکنون انگیزه زیادی داشته تا بتواننم پاسخ خوبی به سرمربی تیم ملی و اعتمادی که به بنده کرد0 را بدهم و نتیجه زحمات چند ماهه خود را ببینم.

این ملی پوش آملی  در  خصوص رونمایی از خانه تخصصی کشتی که به نام او در آمل انجام شد گفت: مردم و مسئولان آملی در سالهای اخیر لطف زیادی به من داشتند و این اقدام آنها مسئولیت مرا برای کسب نشان در المپیک لندن بیشتر کرده است.

رضایی گفت: اکنون این اقدام مسئولان آملی به بنده انگیزه زیادی داده چرا که باید با تمام توان برای کسب نشان در المپیک و بالابردن پرچم مقدس ایران اسلامی تلاش کنم.

قاسم رضایی، ملی پوش آملی وزن 96 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی اوایل امسال سهمیه ورودی المپیک لندن را کسب کرد و سال گذشته به دلیل حمایت از ملت مظلوم فلسطین از رویارویی با حریفان رژیم غاصب صهیونستی در مسابقات گزینشی المپیک خودداری کرده بود.

مسئولان اجرایی و ورزش شهرستان آمل به پاس قدردانی قاسم رضایی فرنگی کار ملی پوش این شهرستان که چندی قبل تنها سهمیه المپیک  2012 لندن را کسب کرده بود، خانه کشتی آمل را در حضور این ورزشکار به نام او رونمایی کردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0