یوسفیان ملا در یادواره شهدای روستای مرزانکلا:
22 اسفند 1393 ، دیدگاه 0
ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی عملکرد قابل قبولی برای ارائه به مردم ندارد/ کسانی که برای برخورد با مفسدان اقتصادی سخنی به میان نمی آورند دارای مشکل هستند/ نیروهای سپاهی و بسیجی ایران وحشت را در دل گروه داعش به وجود آوردند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای روستای مرزانکلا از توابع بخش امام زاده عبدالله(ع) آمل با بیان این که عزت و افتخار امروز ایران اسلامی مدیون خون های پاک شهدا است، گفت: بعداز پیروزی انقلاب دشمن با تشکیل حداقل دویست گروه خواست از پیشرفت ایران اسلامی جلوگیری کند ولی با رهبری حکیمانه امام عزیزمان و حضور مردم سبب شد تا همه توطئه های آن ها خنثی شود.


 وی تصریح کرد: امروز خون های پاک شهدا همچون چهار شهید والامقام روستای مرزانکلا توانسته است با همه قدرت در مقابل زیاده خواهی های دشمنان ایستادگی کند.

نماینده مردم آمل درمجلس با بیان این که دشمن با به وجود آوردن گروهای افراطی از قبیل طالبان و با پول عربستان در افغانستان در صدد انحراف دین اسلام بودند، بیان داشت: خود همین طالبان که دست پروده آمریکایی ها بودند با همان هواپیمایی که در اختیار داشتند در قلب آمریکا حادثه بزرگ یازده سپتامبر را به وجود آوردند.


عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر این که داعش هم دست پروده آمریکا و کشورهای اروپایی بوده و حمایت از گروه های تکفیری با هدف ترویج اسلام هراسی است، ادامه داد: همه امکانات و اختصاص پروازهای ویژه برای اعزام نیرو از کشورهای اروپایی به خاک سوریه برای براندازی دولت سوریه  بود که به حول قوه الهی آن ها در خاک سوریه زمین گیر شدند.


 یوسفیان ملا با اشاره به بروز رعب و وحشت در میان مردم کشورهای اروپایی از داعش، خاطرنشان کرد: همه مردم فرانسه در رعب و وحشت شب را به صبح سپری می کنند و حتی در مساجد و اماکن مذهبی دوربین هایی برای کنترل گذاشتند.


نماینده مردم آمل در مجلس با تاکید بر این که رهبری مقام معظم رهبری امنیت را در کشور حاکم کرده است، گفت: کشورهای منطقه به سبب نداشتن رهبری قوی، صادق و دوراندیش هر روز با ناامنی زندگی می کنند و اگر موفقیتی در کشور عراق حاصل می شود به سبب حضور عزیزان جان برکف سپاهی و بسیجی ایران است که وحشت را در دل گروه داعش به وجود آوردند.


 عضو ناظر مجلس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص برخورد با مفسدان اقتصادی در کشور، گفت: در گذشته در این کشور متأسفانه چند میلیون هکتار زمین را به افرادی واگذار کردند بدون این که صدای کسی بلند شود و باید از حقوق مردم دفاع کرد و همین افراد کسانی هستند که به آمریکا هم چراغ سبز  نشان می دهند.

 

وی ضمن درخواست از ائمه جمعه که در تربیون های نماز جمعه مسائل فساد اقتصادی را مطرح  کنند، افزود: اگر همه یک صدا فریاد بزنیم به یقین فضا برای آنها تنگ می شود و ناامنی را احساس خواهند کرد که همه ما تکلیف داریم.


یوسفیان ملا با بیان این که در جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی باید مفسدان را معرفی کنیم، تصریح کرد: باید از شعارگرایی خارج شده و در راستای مقابله با مفاسد گام برداریم.

نماینده مردم آمل در مجلس، ادامه داد: ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کارنامه قابل قبولی نداشته و خروجی نداریم که بتوانیم به مردم گزارش دهیم و باید با مفسدان برخورد عملی صورت گیرد.


عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، افزود: به حتم کسانی که در خصوص برخورد با مفاسد اقتصادی سخنی به میان نمی آورند دارای مشکل هستند و کسانی که مشکل ندارند فریاد می زنند.


 وی تصریح کرد: فساد در مسائل اقتصادی همانند بدحجابی و شرب خمر جزو منکرات است که باید در همه تربیون ها عاملان فساد معرفی شده و اهتمام ارزنده ای برای مقابله با آنان وجود داشته باشد.


عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان این که نه سال عضو این ستاد هستم ولی هنوز نتوانستیم عاملان را معرفی کنیم، ادامه داد: به حتم مدیرعامل بانکی که وام میلیاردی می دهد درصدی را می گیرد و گرنه نمی توانست چنین وامی را بدهد.


نماینده مردم آمل در مجلس خاطرنشان کرد: هشت سال این کشور با دست خالی با تمام دنیا جنگید و اتفاقی نیافتاد که مسوولان و آحاد ملت باید با مفاسد اقتصادی مقابله کنند و یک صدا فریاد بزنند که هرگز اجازه نخواهیم داد افرادی برای پر کردن جیب خودشان به بیت المال دست درازی کنند.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0