محصولات لبنی کاله با نظارت دامپزشکی در راه بازارهای روسیه
14 اسفند 1393 ، دیدگاه 0
محصولات لبنی کاله با نظارت دامپزشکی در راه بازارهای روسیه

هیاتی متشکل از کارشناسان دامپزشکی کشور روسیه بمنظور بررسی وضعیت بهداشتی تولید محصولات لبنی شرکت کاله و امکان صادرات محصولات تولیدی این شرکت مازنی به روسیه وارد مازندران شده و از کارخانه تولید محصولات لبنی کاله در شهرستان آمل بازدید نمودند.
 در این بازدید که مسئولین سازمان دامپزشکی کشور این هیات را همراهی میکردند دکتر سید حسین رضوانی مدیر کل دامپزشکی استان مازندران اعلام کرد کارشناسان دامپزشکی روسیه بخشهای مختلف دریافت مواد خام دامی تا تولید محصولات لبنی شرکت کاله را مورد بازدید ، ارزیابی و ممیزی قرار دادند.

 رضوانی در ادامه افزود: این هیات در این دیدار بر نظارت دقیق دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران بر فرآیند تولید محصولات لبنی در مراحل مختلف دریافت، ذخیره ، پاستوریزاسیون ، استریلیزاسیون ، فرآوری ، بسته بندی و عرضه و نیز امکان ردیابی محصولات لبنی پاستوریزه (در کلیه مراحل) از سوی دامپزشکی تاکید داشتند.


مدیر کل دامپزشکی مازندران خاطرنشان ساخت، کشورهای زیادی در صف ارتباط تجاری با صنایع شیر ایران هستند که با توجه به بازاریابی‌های انجام شده، توقع افزایش این کشورها وجود دارد.

 وی در پایان افزود با انجام ممیزی شرکت کاله توسط دامپزشکی مازندران و تائید آن توسط کارشناسان دامپزشکی کشور روسیه به زودی شاهد صادرات محصولات این کارخانه لبنی مازنی با نظارت دامپزشکی به کشور روسیه خواهیم بود./روابط عمومی دامپزشکی مازندران

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0