با حضور استاد جمشید مشایخی و داریوش ارجمند؛
10 اسفند 1393 ، دیدگاه 0
جشن گلریزان مجمع خیرین شهرستان آمل برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،جشن گلریزان مجمع خیرین شهرستان آمل با حضور استاد جمشید مشایخی و داریوش ارجمند هنرمندان برجسته سینما و تلویزیون کشور ، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، مدیران شهری و خیرین برگزار شد.

مسعود نیکپور، مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل در این جشن با بیان این که هنرمندان جامعه را ساخته و مردم با شما در مسیر تعالی حرکت می کنند، گفت: فرزندان ما باید هنر ایرانی را بشناسند که بازیگران زبان هنر بوده و صحنه های ساخته شده از بازیگرانی چون استاد جمشید مشایخی و داریوش ارجمند غرور ملی را زنده می کند.

وی، تصریح کرد: حضور این عزیزان به سبب آن بوده تا پروژه های مشکل افتاده را سرعت دهیم که این همراهی شما قابل ارج بوده که برای ساختن مملکت و دل خود حضور پیدا می کنید و نباید فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست رها شوند و اگر یک انسان را نجات دهیم کار خود را کردیم.

نیکپور، تصریح کرد: برای ایجاد مرکز شیمی درمانی ما کارهای خود را انجام داده و 60 درصد بودجه مورد نظر واریز شده است که برای بخش پرتودرمانی 10 میلیارد تومان کمک شده که ساختمان آن را باید خودمان بسازیم که باید ساخت این مجموعه را سرعت دهیم و مردم همیشه حامی و یاور ما بودند.

محمد محمدپورعمران، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در این جشن افزود: افتخار می کنیم در خدمت بزرگ مردان و شیر زنانی هستیم که در این شب باشکوه حلقه های نور را به سمت آسمان روانه کرده و پیام خوبی را ایجاد کردند.

وی با تاکید بر این که هنرمند متعهد تعهد به اجتماع دارد، گفت: ما به کار خیر نیازمندتر از آن هستیم که کار خیر به ما نیاز دارد.

محمدپورعمران، ادامه داد: شهدای ما ارج و قرب دارند که برکات و ثمرات بسیاری برای ایران اسلامی ایجاد کردند که باید ادامه دهنده راه این بزرگواران باشیم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، خاطرنشان کرد: در کشورهای جهان هزینه بسیاری برای کار خیر می شود و جزو 20 کشور اول خیرین در دنیا هستیم.

استاد جمشید مشایخی ، بازیگر برجسته سینما و تلویزیون در این جشن با بیان این که همیشه شاگرد هستم و تا آخر عمر شاگرد ملت ایران می مانم، گفت: امروز اگر آمدم به خاطر این بوده تا کارهای خدایی و انسانی را از شما یاد بگیرم.

استاد داریوش ارجمند، بازیگر برجسته سینما و تلویزیون در این مراسم با اشاره به این که خوشحالم به سبب کار نیکی در این جا حضور دارم و برای کاری آمدم که به همه چیز می ارزد، بیان داشت: هیچ کشوری مثل ما صاحب چنین فرهنگی نیست که دو فرهنگ غنی و بزرگ داریم و آن یکتاپرستی و نیایش خدا است که چه قبل از اسلام آوردن و چه بعد از اسلام بوده است.

وی با بیان این که فرهنگ بسیار غنی داریم که فرهنگ ما شیر خدا و رستم دستان است، تصریح کرد: آدم های سست عنصر می خواهند بال های سیمرغ بلند پرواز را بشکنند.

ارجمند، خاطرنشان کرد: قهرمانان ما حضرت ابالفضل العباس(ع)  که مرزهای انسانی ما و آرش کمانگیر که مرزهای جغرافیایی ما را تعیین کرده هستند و فرهنگ غنی داریم که باید از آن مراقبت کنیم.

بازیگر برجسته سینما و تلویزیون با اشاره به این که در هر دوی این فرهنگ نیکی و کمک به مستمندان یاد شده است، گفت: در قرآن کریم و اوستای زرتشت یاد شده و آن ها دوستان انسان بوده و می خواستند تعادل در جامعه برقرار شود.

وی، ادامه داد: آن چه را که داریم و خدا به ما بخشیده همه اش برای ما نیست و خیرین می دانند کسی با خودش چیزی از این دنیا نمی برد.

ارجمند با بیان این که تا وقتی هستیم باید دیگرخواه بوده و درد همشهری ما درد من باشد، گفت: درد بزرگ ترین موهبتی است که خداوند منان به ما داده و این درد به معنای اخطار است که دارد اتفاقی می افتد.

بازیگر برجسته سینما و تلویزیون، تصریح کرد: اعضای مجمع خیرین شهرستان آمل دیگرخواه بوده که انفاق کرده و درد دیگران را ادراک می کنند و این مجمع تشکیلات دارد و معلوم است دارند چه کار می کنند.

وی با تاکید بر این که کسانی که کمک می کنند از جهان تفسیری تازه دارند، گفت: این افراد می گویند دنیا پایدار نیست و تا می خواهیم استراحت کنیم می بینیم از دنیا رفتیم و تا سراغ ما نیاید باور نمی کنیم.

ارجمند در پایان، افزود: مردانی که این مجامع و فعالیت ها را رهبری می کنند قابل ستایش هستند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0