برگزاری مسابقات ورزشی مدارس علمیه مازندران در آمل
27 بهمن 1393 ، دیدگاه 0
برگزاری مسابقات ورزشی مدارس علمیه مازندران در آمل

حجت الاسلام نورالله براری، معاون حوزه علمیه و مرکز تخصصی امام حسن عسکری(ع) آمل، در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره به این که مسابقات ورزشی در این حوزه علمیه برگزار می شود، گفت: این مسابقات در رشته ورزشی فوتبال با حضور نوزده تیم صورت می گیرد.

 

وی با اشاره به این که در این مسابقات تیم هایی از مدارس علمیه مازندران و مدیریت حوزه های علمیه استان حضور دارند، بیان داشت: این مسابقات از روز دوشنبه، بیست و هفتم بهمن ماه به میزبانی حوزه علمیه و مرکز تخصصی امام حسن عسکری(ع) آمل آغاز می شود.

 

حجت الاسلام براری، تصریح کرد: در مراسمی که با حضور مدیران صورت می گیرد از برگزیدگان این مسابقات تقدیر و قدردانی به عمل می آید.

 

معاون حوزه علمیه و مرکز تخصصی امام حسن عسکری(ع) آمل با بیان این که دین مبین اسلام سفارش فراوانی دارند  که همواره مسلمان باید ورزش کنند تا با کسب توانایی از آسیب‌های جسمی و روحی دور باشند، خاطرنشان کرد: توجه به ورزش سبب می‌شود تا انسان بتواند با طراوت و شادابی که از آن به دست می‌آورد در کلیه امور زندگی خود موفق باشد.

 

حجت الاسلام براری با اشاره به این که تحرک و پویایی از ویژگی‌های انسانی است، بیان داشت: ورزش کردن کمک شایانی به ایجاد و تقویت سلامتی جسمانی و روانی می کند و افرادی که با روش صحیح ورزش می‌کنند و یا دارای کارهای با تحرک هستند، سالم تر بوده و عمرشان از افرادی که کارهای بدون تحرک دارند بیشتر است.

 

معاون حوزه علمیه امام حسن عسکری(ع)  آمل با تأکید بر این که همگان باید ورزش را جدی بگیرند و نسبت به آن اهتمام خاصی را داشته باشند، خاطرنشان کرد: همه باید برای سلامتی خودشان، ورزش را یک ضرورت و کار لازم به حساب آورند و جامعه ورزشکار، جامعه ای بانشاط و پر تلاش خواهد بود که می‌تواند منشأ تحولات و پیشرفت شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0