آیت الله معلمی در گفتگو با کمال نیوز:
21 بهمن 1393 ، دیدگاه 0
حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن سبب اقتدار و پایداری نظام اسلامی می شود / حفظ انسجام کشور نیازمند حرکت در مسیر ولایت است

آیت الله علی معلمی، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز با تاکید بر حضور گسترده و حماسی مردم در راهپیمایی حماسی روز 22 بهمن، گفت: پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن این است که ملت ایران همواره بر ارزش های خود ایستاده و نقشه های استکبار جهانی را خنثی می کند.

 

امام جمعه قائم شهر، افزود: استکبار جهانی همواره انتظار دارد ملت بزرگ ایران از ادامه راهی که امام راحل پیشروی آن قرار داده خسته و منصرف شود ولی حضور یکپارچه مردم سبب شکست آن ها می شود.

 

وی با بیان این که ملت ایران هر سال حضوری باشکوه از سال گذشته در راهپیمایی روز 22 بهمن دارند، تصریح کرد: دشمنان بارها خسارت و پشیمانی را تجربه کردند و حضور حماسی و گسترده ملت سبب پایداری نظام و پایبندی به راه و رسم امام و شهدا است.

 

نماینده مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این که مردم ما با تمام وجود از نظام اسلامی دفاع کرده و می کنند، ادامه داد: این ملت برای نظام شهید داده و سختی کشیدند و آن را به راحتی به دست نیاوردند که به راحتی از دست دهند.

 

آیت الله معلمی با اشاره به این که همه مردم غیرتمند ما در راهپیمایی روز 22 بهمن حضور پیدا می کنند، گفت: مردم ما می دانند استکبار جهانی خیر ما را نخواسته و دشمن ملت است که مردم ایران از هر قشر و تفکری در این روز بزرگ حضوری گسترده و باشکوه خواهند داشت.

 

وی با بیان این که اشتباهات عمدی دشمنان فرصتی را فراهم می کند تا عامه مومنان ماهیت استکباری را شناخته و با انگیزه قوی در راهپیمایی حضور پیدا کنند، گفت: شریعت پیامبر گرامی اسلام اگر درست مطرح شود علاقمند پیدا می کند که پیام رهبری با ایجاد سووال برای جوانان غرب به سبب آن بود تا آن ها ماهیت اسلام را تحقیق و شناسایی کنند و غرب از آن هراسان است.

 

نماینده مجلس خبرگان رهبری، افزود: حفظ انسجام و وحدت باید در کشور وجود داشته باشد که امروز پیروزی انقلاب در وفاق و همدلی بوده و برای تداوم انقلاب اسلامی به آن نیاز داریم.

 

آیت الله معلمی با بیان این که باید از خداوند منان بخواهیم تا امداد و نصرت های بیشتر غیبی خود را برای ملت ایران برخوردار کند، بیان داشت: مردم در سایه امامت و ولایت اجتماع کردند که به پیروزی رسیدیم و دفاع مقدس هم در این راستا بوده است.

 

امام جمعه قائم شهر با تاکید بر این که انسجام امروز و فردای ایران اسلامی با حرکت در مسیر ولایت است، تصریح کرد: باید قدر نعمت ولایت را دانسته و شکرگزار این وجود گرانقدر باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0