هشدار نماینده مردم آمل در مجلس:
11 بهمن 1393 ، دیدگاه 0
درصورت عدم تجهیز مانع افتتاح بیمارستان امام آمل می شویم

عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی درگفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره به اینکه کار ساختمان بیمارستان امام خمینی آمل به اتمام رسید گفت: ساختمان بیمارستان جهت تهیه و نصب تجهیزات از سوی سازمان مسکن و شهرسازی تحویل دانشگاه علوم پزشکی مازندران شده است.

وی تاکید کرد: بیمارستان 160 تختخوابی امام آمل در زمینی به مساحت 49 هزار و 126 متر مربع در زیر بنایی به وسعت  15 هزار و 862 متر مربع می‌باشد.

یوسفیان ملا افزود: برای تجهیز بیمارستان امام آمل که در تعهد دولت است نیازمند 16 ميليارد اعتبار می باشد.

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به اینکه اگر قرار باشد که ساختمان بدون تجهیزات افتتاح شود بارها صورت گرفته بود ادامه داد: مسئولین درحال تجهیز بیمارستان هستند و اگر تجهیز کامل صورت نگیرد مانع افتتاح آن می شویم.

 یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: بیمارستان 160 تختخوابی امام آمل یکی از پروژه های بزرگ و ملی است که با بهره‌برداری و تجهیز آن علاوه بر این شهرستان، مردم استان از آن استفاده کرده و گردشگران و مسافران بازدید کننده از  شمال کشور نیز از آن متنعم خواهند بود.

وی با انتقاد از کسانی که بدون مجهز کردن قصد افتتاح آن را در دهه فجر دارند تصریح کرد: اگر خدایی ناکرده حوادثی ناگوار رخ داده و نتوانیم سرویس دهی کنیم و برای گرفتن آم آرآی و یا آزمایشات دیگر به شهرهای همجوار عزیمت کنند نباید این گونه بوده و عجله کردن در افتتاح بدون تجهیزات یک کار اشتباه است.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0