سردار میرشکار:
7 بهمن 1393 ، دیدگاه 0
بازمانده کمونیست ها دارند کار می کنند ولی ما نتوانستیم ابعاد حماسه ششم بهمن را برای جوانان آمل تبیین کنیم / پیام رهبری خط بطلانی بر تلاش های جبهه استکبار است / سنجش افراد و گروه های سیاسی با گفتمان ولایت سبب دوری از انحراف می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، سردار علیجان میرشکار، یادگار هشت سال دفاع مقدس، در یادواره پنج تن از شهدای والامقام منطقه اسپه کلا در حماسه اسلامی ششم بهمن آمل با بیان این که حماسه ششم بهمن آمل از عظمت و ارزش والایی برخوردار است، گفت: این حماسه را هنوز نتوانستیم با همه ابعاد آن حداقل برای جوانان شهر آمل تبیین کنیم.

 

وی تصریح کرد: امروز دشمن از حادثه ششم بهمن دارد استفاده می کند و بازمانده های اتحادیه کمونیست ها در خارج از کشور مشغول فعالیت هستند که می خواهند این واقعه را تحریف کرده و ما باید احساس خطر کنیم.

 

میرشکار با بیان این که مردم آمل در سال 60 در برابر یک قطب حاکم بر دنیای آن زمان ایستادگی کردند، بیان داشت: حماسه ششم بهمن آمل از چنان عظمت و مقامی برخوردار است که امام خمینی(ره) در وصیت نامه سیاسی الهی خویش آن را درج کردند.

 

یادگار هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در آن مقطع اگر در هر کشوری انقلاب صورت می گرفت در صورتی که در بلوک شرق بود باید به بلوک غرب و بالعکس تکیه می کرد تا بتواند به نتیجه برسد.

 

وی با اشاره به این که انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) به دو بلوک شرق و غرب نه بزرگی گفته و به خداوند منان تکیه کردند، گفت: انقلاب ما که به اوج رسید اتحادیه کمونیست ها وارد ایران شدند و باورشان نمی شد مردم ما بخواهند در رکاب روحانیت و قرآن ، قانون اساسی ایجاد کنند.

 

سردار میرشکار ادامه داد: آن ها وقتی حضور در صحنه مردم را مشاهده کردند و دیدند عمده مسائل قانون اساسی نیز بر اساس تعالیم والای قرآن کریم است برای آنان مشخص شد شعار نه شرقی نه غربی یک استراتژی است.

 

یادگار هشت سال دفاع مقدس با تاکید بر این که این اتحادیه تا مقطعی فکر می کردند می توانند مسیر انقلاب را عوض کنند، اما دیدند کار آن ها نیست تا انقلاب الهی را منحرف کنند، بیان داشت: دو بلوک شرق و غرب در برابر ما قرار گرفته و از هر طریقی دست به اقداماتی زدند.

 

وی با بیان این که جنگ را بر ما تحمیل کردند تا جلوی گفتمان جدید را بگیرند، افزود: مازندران در خصوص نیروی انسانی و پشتیبانی تدارکاتی جنگ بی نظیر بود و آن ها می خواستند این جبهه را جدا کنند تا مردم این استان دیگر به جنوب و غرب کشور نروند.

 

میرشکار با اشاره به این که همه مردم آمل در روز ششم بهمن برای شهادت آمادگی داشتند و می دانستند در برابر چه افرادی حضور دارند، گفت: با 280 نفر آمده بودند، اما تا روز ششم بهمن نیمی از آن ها فرار کردند و گفتند اگر در این روز حمله نکنیم این تعداد هم از دست می روند.

 

یادگار هشت سال دفاع مقدس در ادامه سخنان خود با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، افزود: آن ها فکر می کردند تنها می توانند لیبرالیسم را به دنیا دیکته کنند ولی رهبری از همان امکانات استفاده کردند تا دین مبین اسلام را تبلیغ کنند.

 

وی با بیان این که پیام رهبری خط بطلانی بر تلاش های جبهه استکبار است، تصریح کرد: دهکده جهانی که برای ما تهدید بود به فرصتی از سوی مقام معظم رهبری تبدیل شده است.

 

میرشکار با تاکید بر این که اسلام منهای ولایت را خیلی ها دارند ولی نتواستند به جایی برسند، گفت: سلاحی که در حماسه ششم بهمن و جنگ تحمیلی ما را پیروز کرد دلدادگی به قرآن و اهل بیت(ع) است که باید این مسیر ارزشمند را ادامه دهیم.

 

یادگار هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: راه امروز بسیار سخت است که باید همه افراد و گروه های سیاسی را با معیار گفتمان ولایت بسنجیم تا از مسیر اصلی خود منحرف نشویم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0