لاریجانی در آمل مطرح کرد:
6 بهمن 1393 ، دیدگاه 0
حماسه ششم بهمن نشان داد تکنیک های آمریکایی توان مقابله با مردم ایران را ندارد / جمهوری اسلامی دارای بزرگ ترین دموکراسی در منطقه است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، محمدجواد لاریجانی، دبیرکل ستاد حقوق بشر قوه قضاییه، یک شنبه شب در ویژه برنامه بزرگداشت سالروز حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 آمل با بیان این که حماسه ششم بهمن نام آمل را در تاریخ به ثبت رسانده است، گفت: این حماسه ابعاد مختلفی دارد که باید مسائل قبل از آن هم برای مردم تبیین شود.

 

وی با اشاره به این که امام خمینی(ره) اقدام این افراد را چپ آمریکایی نامیدند، بیان داشت: حضرت امام(ره) کشف بزرگی کرده و کار آن ها در جهت منافع آمریکا بود و از ظهور انقلاب اسلامی ناراحت بودند.

 

لاریجانی تصریح کرد: امروز نیز گروه هایی نظیر القاعده، داعش و طالبان فعالیت های تندروی داشته و در ادعاهای اسلامی خود هم بسیار تند هستند که این اسلام آمریکایی است.

 

مشاور امور بین الملل قوه قضاییه با بیان این که گروه های تکفیری با پول نوکران آمریکا در منطقه و آموزش غرب در حال فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: داعش جایی را گرفته و قتل عام کرده و فکر می کنند تمام است که جریان چپ آمریکایی هم این گونه تفکر داشتند.

 

دبیرکل ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با اشاره به این که شکست جریان چپ آمریکایی در ایران حادثه بزرگی بود، گفت: آن ها تلاش دارند همه طور دشمنی از جمله تحریم های اقتصادی، کارهای تروریستی و مزاحمت های امنیتی صورت دهند.

 

وی ادامه داد: شاید برخی فکر کنند این تقصیر از ما است و درشت حرف می زنیم که عصبانی می شوند، اما این گونه نبوده که پیام رهبری به جوانان غرب را می بینیم در آن چه ادبیات روان و باتواضعی دارند.

 

لاریجانی با بیان این که دشمنی آمریکا و دولت های غربی با ما در مسائل اساسی است، گفت: ما وابستگی را قطع کرده و استقلال ایران را حاصل کردیم و روزی بود که در این سرزمین ما سفرای آمریکا و کشورهای غربی حکومت می کردند.

 

مشاور امور بین الملل قوه قضاییه با اشاره به این که ملت ایران دست نشاندگی را پاره کرده و مستقل شده است و ما شاید خودمان ارزش این نعمت را غافل بوده و باید بدانیم نعمت های خوب پنهان هستند، بیان داشت: رسانه های فارسی زبان که با پول های دشمنان و مدیریت آن ها به راه افتاده برای این است تا تک تک مردم را مورد هدف قرار دهند و از جمله تبلیغات آن ها این است که می گویند رژیم سابق هم برنامه داشت اما نمی گویند این ها را چه کسی طراحی کرده و همه دکور بوده است.

 

دبیرکل ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با تاکید بر این که تا وقتی مستقل هستیم دشمنی به صورت های مختلفی ادامه دارد، تصریح کرد: امروز دولت های غربی داعیه جهان گشایی داشته و می گویند هیچ ملتی حق ندارد راه و رسم دیگری انتخاب کند، اما ما باید حق داشته باشیم تا در پرتو مکتب اهل بیت(ع) زندگی خود را شکل دهیم که این آزادی آن ها را ناراحت کرده است.

 

وی با بیان این که غرب با پیشرفت نظام اسلامی مشکل دارد و در ابتدای انقلاب می گفتند این ها بلد نیستند حکومت داشته باشند، گفت: امروز بعد از 35 سال حال آن ها به قله ای نگاه می کنند که بزرگ ترین توان منطقه ای را دارا است.

 

لاریجانی خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی بزرگ ترین دموکراسی منطقه را دارد و هیچ کس نمی تواند رأی مردم را زیر پا بگذارد که چهره دموکراتیک نظام اسلامی غرب را آزار می دهد.

 

دبیرکل ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با بیان این که فتنه 88 تهاجمی در برابر ماهیت دموکراتیک نظام اسلامی بود، گفت: آن ها در قضایای فتنه 88 می خواستند تا مردم سالاری را در کشور ما دفن و مخدوش کنند.

 

وی با اشاره به این که هر چه پیشرفته تر می شویم دشمنی با ما هم بیشتر می شود، بیان داشت: نابودی نقشه های دشمنان با بصیرت است که مردم آمل هم با  بصیرت و درک درست شرایط وارد میدان شدند که حماسه ششم بهمن سبب شد تا دشمن فهمید تکنیک های آمریکایی توان مقابله با مردم ایران را ندارد.

 

مشاور امور بین الملل قوه قضاییه با بیان این که اگر رهبری می گویند فتنه 88 خط قرمز است برای عبرت آموزی بوده تا سر ما کلاه نگذارند، گفت: یکی از دلایلی که امام صادق(ع) و امام باقر(ع) در بزرگداشت حادثه عاشورا بیشترین مطلب را گفتند برای آن بوده تا فتنه بنی امیه را به درستی بشناسیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0