سرلشکر فیروز آبادی:
5 بهمن 1393 ، دیدگاه 0
حماسه بزرگ ششم بهمن آمل از حافظه ملت ایران پاک نخواهد شد / پاسداشت حماسه های انقلاب حقایق جدیدی از اهداف ضد بشری دشمن را آشکار می سازد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، سرلشکر حسن فیروز آبادی، رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در پیامی به همایش یاد یاران که در راستای  گرمیداشت حماسه ششم بهمن آمل و حماسه جنگل برگزار شد گفت: مردم ولایت مدار و بصیر آمل در روز ششم بهمن سال 60 حماسه گرانقدر و بزرگی خلق کردند.

 

وی در ادامه پیام خود آورده است، آمل سرزمین فداکاری های ارزشمندی است که در حساس ترین سال های انقلاب اسلامی ایران با مردانگی و رشادت های والا توطئه دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی کرد.

 

سرلشکر فیروز آبادی خاطرنشان کرد: گرامیداشت یاد و خاطره حماسه ششم بهمن آمل و انقلاب اسلامی باید به نحوی شایسته وجود داشته باشد و خاطره مجاهدت مردان و زنان ولایت مدار آمل در ششم بهمن که در مبارزه با توطئه خبیثانه با نظام اسلامی خوش درخشیدند از حافظه ملت ایران پاک نخواهد شد.

 

رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، مجاهدت مردم آمل را از مصادیق ایثار، ارزش ها و آرمان های نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: حماسه ششم بهمن را باید نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی نامید که توطئه دشمنان انقلاب اسلامی را پس از ناکامی در تهران و دیگر شهرها در آمل ناکام گذاشت.

 

وی در ادامه پیام خود آورده است، پاسداشت حوادث و حماسه های انقلاب اسلامی ما را بر این می دارد تا حقایق جدیدی از اهداف ضد بشری قدرت های استکباری را آشکار و شناسایی کنیم.

 

سرلشکر فیروز آبادی افزود: حضور غیرتمندانه مردم حماسه ساز و غیور آمل در برابر گروهک های ضد انقلاب آن قدر مهم بود که هم تراز حماسه مردم قم و تبریز قرار دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) در وصیت نامه سیاسی و الهی خویش نیز در وصف مجاهدت های مردم آمل فرمودند که باید از مردم آمل و فداکاری های آن به نیکی یاد کنیم.

 

رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، حماسه ششم بهمن آمل را برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست که باید ابعاد آن واکاوی و به نسل های دیگر منتقل شود.

 

سرلشکر فیروز آبادی در بخش پایانی پیام خود خاطرنشان کرد: مردم آمل در این شهر مانع سقوط شهر و اجرای نقشه های دشمن شدند که باید یاد شهدا را ارج نهاده و رحمت الهی را برای آنها خواستاریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0