سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری آمل خبرداد : نصب 600 عدد استوانه ترافیکی در سطح شهر
30 دی 1393 ، دیدگاه 0
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری آمل خبرداد : نصب 600 عدد استوانه ترافیکی در سطح شهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز،؛مهندس محمد علی سبز علی پور با اشاره به اقدامات ترافیکی با هدف ایمن سازی ایستگاه های تاکسی و معابر شهر و کاهش تصادفات گفت :در راستای افزایش ایمنی و شاخص سازی نقاط مختلف شهر از تجهیزات مهمی چون استوانه‌های ایمنی استفاده می‌شود.

وی افزود: هدف از نصب این استوانه‌ها ایمن سازی معابر، ایستگاه های تاکسی و افزایش دید رانندگان در سطح شهر است که امیدواریم مثمرثمر باشد.

سرپرست سازمان تاکسیرانی،تاکید کرد : این تجهیزات با گذشت زمان به تدریج نیاز به نوسازی دارند که این سازمان با برنامه‌ریزی دقیق و نیازسنجی‌های انجام شده توسط کارشناسان خود طی اولویت‌بندی معابر این طرح را در دستور کار خود قرار داده است.

سبزعلی پور با بیان اینکه هم اکنون اکثر نقاط حادثه‌خیز شهر و ایستگاه ها شناسایی و به وسیله این استوانه‌ها ایمن سازی شده است افزود: در حال حاضر با نصب استوانه‌های جدا کننده، اکثر ایستگاه ها جداسازی شده که این مهم تأثیر بسزایی در کاهش ترافیک و در نتیجه کاهش تصادفات دارد.

وی درپایان نظم دهی و روان سازی ترافیک در تقاطع‌ها، سامان دهی و زیباسازی شهر به ویژه در شب را، از دیگر مزایای این جداکننده‌ها عنوان کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0