با سخنرانی محمدجواد لاریجانی؛
29 دی 1393 ، دیدگاه 0
ویژه برنامه بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن آمل برگزار می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، غلامحسین شفیع زاده، فرماندار ویژه شهرستان آمل، امروز در نشست خبری ستاد بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 آمل که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد با بیان این که شهرستان آمل دارای قدمت بیست و نه هزار ساله و مهد علما و بزرگان است، گفت: این شهرستان نخستین جایگاه علویان در استان مازندران بوده و حماسه ششم بهمن هم از افتخارات ماندگار مردم آمل است.

وی، افزود: در این حماسه اسلامی تمام اقشار مردم از نوجوانان تا پیشکسوتان حضوری پر رنگ و ارزشمند داشته و حتی اجازه ندادند دشمنان به مدت چند ساعت در این شهر دوام بیاورند.

رییس ستاد بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن آمل با تاکید بر این که اهمیت این حماسه چنان والا است که حضرت امام خمینی(ره) در وصیت نامه سیاسی الهی خویش از شهر آمل و مردم فداکار آن به نیکی یاد کردند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با مردم و مدیران استان مازندران بارها بر ماندگاری این حماسه بزرگ تاکید داشتند.

شفیع زاده با بیان این که حماسه اسلامی ششم بهمن توسط مردم بصیر و ولایت مدار این دیار خلق شده است، گفت: برنامه های بزرگداشت حماسه ششم بهمن باید از حالت دولتی خارج شده و مردم در برگزاری برنامه ها مشارکت داشته باشند که همین مردم حماسه سازان واقعه ششم بهمن آمل هستند.

وی با اشاره به این که شهر هزارسنگر آمل شهر بزرگانی چون علامه حسن زاده و جوادی آملی است، بیان داشت: تاریخ گواهی می دهد که شهرستان آمل در تمام دوران با فراز و نشیب های بسیاری روبرو بوده ولی توانسته است همه آن ها را با موفقیت پشت سر بگذارد.

رییس ستاد بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن آمل با تاکید بر این که تمام شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ارزش والایی برخوردار هستند، افزود: در حماسه اسلامی ششم بهمن جانبازان عزیزی حضور دارند که ناشناخته بوده و باید برنامه ریزی خوبی برای دیدار و تکریم از این حماسه سازان صورت گیرد.

فرماندار ویژه آمل، ادامه داد: امسال با ورود استاندار مازندران برنامه های ستاد گرامی داشت در سطح استان برگزار می شود که باید تلاش های ارزنده ای در راستای ماندگاری این حماسه جاویدان صورت گیرد.

شفیع زاده با بیان این که ویژه برنامه بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن آمل برگزار می شود، گفت: این مراسم در روز یکشنبه پنجم بهمن ماه و بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در مصلی نمازجمعه آمل صورت می گیرد.

وی، تصریح کرد: این مراسم بزرگ و ارزشی با سخنرانی دکتر محمدجواد لاریجانی ، دبیرکل ستاد حقوق بشر و مشاور امور بین الملل قوه قضاییه و مداحی برادر مجتبی رمضانی برگزار می شود.

رییس ستاد بزرگداشت حماسه اسلامی ششم بهمن آمل از کلیه مردم شریف استان مازندران و شهرستان آمل جهت حضور در این مراسم عرشی در راستای گرامی داشت شهدای حماسه اسلامی ششم بهمن آمل دعوت کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0