راهیابی اثر هنرمند آملی به یازدهمین جشنواره بین المللی بسم ا...
21 دی 1393 ، دیدگاه 0
راهیابی اثر هنرمند آملی به یازدهمین جشنواره بین المللی بسم ا...

کمال نیوز: اثر هنرمند آملی به بخش نهایی یازدهمین جشنواره بین المللی بسم ا... در بخش لوگو تایپ راه یافته و به همراه 21 اثر منتخب دیگر برای برپایی نمایشگاه به مرکز اسلامی هامبورگ المان ارسال خواهد شد . .

محمد محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل با اعلام این خبر افزود : اثر آقای حسین بخشی یکی از هنرمندان خوش ذوق  آملی به یازدهمین جشنواره بین المللی بسم ا... در بخش لوگو تایپ راه یافت .

محمدی در ادامه تصریح کرد : یازدهمین جشنواره بین المللی بسم الله با حضور 7 کشور دنیا و ایران در بخش پوستر و طراحی حروف با موضوع آیه بسم الله الرحمن الرحیم ،اسماء الحسنی، مناجات نامه و ادعیه در تیرماه سالجاری در تهران برپا گردید .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای این هنرمند و تمامی هنرمندان فعال خاطر نشان کرد :  :این جشنواره با هدف ایجاد زمینه ای مناسب برای ارتباط فرهنگی و تبادل تجربه های هنری میان هنرمندان جوامع اسلامی و سایر ادیان برگزار گردید .

شایان ذکر است از 4357  اثر رسیده داخلی و خارجی از کشور های بنگلادش ،تونس، امارات متحده عربی،پاکستان،دانمارک ،ترکیه ، افغانستان و ... به این جشنواره 135 اثر انتخاب و 22 اثر بعنوان اثر نمونه و برتر و مورد تقدیر قرار گرفتند که یکی از این 22  اثر ، اثر این هنرمند آملی در بخش لوگو تایپ بوده است  .

مرکز اسلامی هامبورگ آلمان بعنوان میزبان برپایی 22 اثر منتخب یازدهمین جشنواره بین المللی بسم الله خواهد بود .

گفتنی است آقای "حسین بخشی" دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته گرافیک ، مدرس دانشگاه و مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری " کمال الملک آمل " بوده و در  همین جشنواره در سال گذشته در دهمین جشنواره بین المللی " بسم ا... " توانست با ارائه اثری فاخر به بخش نهایی راه یافته و مورد تقدیر قرار گرفت .

مدیریت ، مجموعه همکاران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل و جامعه هنرمندان این موفقیت و راه یابی به جشنواره های مهم بین المللی این چنینی را خدمت این هنرمند گرانقدر تبریک عرض نموده و ارزوی توفیق روز افزون را برای ایشان از درگاه احدیت مسئلت میدارد ./پایگاه اطلاع رسانی اداره ارشاد آمل

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0