نماینده مردم آمل در مجلس مطرح کرد:
20 دی 1393 ، دیدگاه 0
هر وقت یک مازندرانی در کشور پُست گرفت پدر ما را درآورد / مجلس اکثریت اصولگرایش را حفظ خواهد کرد

کمال نیوز: نام مجلس شورای اسلامی در روزهای اخیر به اتاق بودجه تغییر یافته است و نمایندگان سرگرم سبک و سنگین کردن ارقامی هستند که قرار است در سال مالی 95 کشور را اداره کند. کاهش قیمت نفت، افزایش خطر روز افزون تروریسم در منطقه، مذاکرات هسته ای و شرایط پیچیده عربستان باعث شده است که نمایندگان با دقت نظر بین المللی بودجه را بررسی کنند.

اما حواشی سیاست هرگز اجازه تمرکز تام و تمام بر یک مسئله را نمی دهد. کماینکه احتمال بازگشت احمدی نژاد و تیمش به سیاست و نقل قول های انتخاباتی نمایندگی به علاوه واکنش همیشگی بیش از 80 نفر از نمایندگان به سخنرانی های رئیس جمهور فضا را پر از سرک کشیدن های رسانه ای کرده است.

در چنین شرایطی گفتگویی کوتاه با عزت الله یوسفیان ملا؛ نماینده مردم آمل در مجلس ترتیب دادیم تا هم حال و هوی سیاسی بهارستان نشینان را جویا شویم و هم از سرنوشت بزرگترین پروژه عمرانی این شهرستان، یعنی متروی تهران ـ شمال اطلاعات کسب نمائیم.

 

یوسفیان در ابتدای این گفتگو در پاسخ به اثرات تغییرمواضع ایالات متحده در قبال برنامه هسته ای ایران پس از چرخش کمّی جمهوری خواهان در کنگره، گفت: به هرحال این تغییرات بی اثر نیست و دشمن می خواهد با توپ و تشر ایران را مرعوب کند و نشان دهد که موانعی بزرگ بر سر راه توافق قرار دارد ولی در نهایت آنها به ما و توافق  نیازمندتر هستند.

وی در باره پرونده عجیب بابک زنجانی اظهار داشت: سر و ته پرونده همین است که او پولی در اختیار دارد و آن را پس نمی دهد و همکاری هم نمی کند. دستگاه قضائی نیز نشان داده قُطر پرونده برایش فرق نمی کند، چه 20 هزار صفحه و چه 20 صفحه توفیقی ندارد.

نماینده مردم آمل در باره احتمال بازگشت رئیس جمهور سابق به قدرت گفت: بازگشت آقای احمدی نژاد حدس و گمان است و در مورد همراهانشان نیز باید گفت هرکسی که جرمی مرتکب نشده و مورد تائید نظام است می تواند در انتخابات شرکت کند و منعی وجود ندارد. البته سعی همه ما بر وحدت اصولگرایان است و اعتقاد داریم مجلس اکثریت اصولگرایش را حفظ خواهد کرد ، چون مردم در شهرها به اعتبار افراد رای می دهند نه به احزاب

یوسفیان با اشاره به حمایت رهبری از تیم مذاکره کننده کشورمان، تلاش آنها را برای دستیابی به توافقی جامع که شرف و حقوق ایران را حفظ کند ستود و تاکید کرد: تا زمانی که رهبری از این تیم و مراحل مذاکرات حمایت می کنند ما نیز حامی آنها هستیم و ضمن نظارت تلاش می کنیم تا آنها را تضعیف نکنیم.

وی در ادامه اشاره ای به فعالیت های صورت گرفته در حوزه نمایندگی اش کرد و گفت: باید تعادل میان توجه به شهرها و روستاها حفظ شود و من نیز همین کار را می کنم. ضمن اینکه پل میدان هزار سنگر آمل با بودجه ای که خود بنده گرفتم و با هزینه 14 میلیاردی افتتاح  خواهد شد.

نماینده مردم آمل در پاسخ به برخی از منتقدان که پروژه متروی تهران ـ شمال به مقصد آمل را بلندپروازانه و دست نیافتنی می دانند گفت: این آقایان بهتر است بروند کارگاه ها را ببینند ،اگر حوصله دارند و بیخود حرف نمی زنند بروند نارنجستان و نگاه کنند مازندران هم اینک راه های زمینی مرگ آور دارد. راه ریلی اش که اصلا صحبتش نیست و دورانش تمام شده، وضعیت هوایی اش هم افتضاح است، متاسفانه مشکل ما برخی از مازندرانی هایی هستند که در کشور مسئولیت دارند.

یوسفیان ادامه داد: هر وقت یک مازندرانی در کشور پست گرفت پدر ما را در آورد و برعلیه ما عمل کرد. من بعدا اسم می برم  ولی فعلا این را بدانید که هر جایی نیرویی عوض شد و مازندرانی آمد ما را بیچاره کرد.

یوسفیان در پایان با اشاره به اظهار نظر متناقض استاندار مازندران و معاون وزارت جهاد کشاورزی درباره آمار تغییر کاربری ها گفت: هر دوی آنها درست می گویند. استانداری مجوز جدیدی صادر نمی کند و در کنار آن ساخت و سازها به شدت سابق ادامه دارد، چون بسیاری تا به حال مجوزهایشان را گرفته اند و این وضعیت نیازمند نظارت بیشتری است که امیدواریم اعمال شود./وارش نیوز

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0