به مناسبت سالروز حماسه 6 بهمن؛
17 دی 1393 ، دیدگاه 0
مردم آمل خواستار دیدار با رهبر معظم انقلاب هستند / مسئولان استانی و شهرستانی موضوع را پیگیری کنند

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، زمانی که بخواهیم هر شهر و دیاری را مورد شناسایی قرار دهیم باید به شناسنامه آن توجه نموده که چه ویژگی های ارزنده و والایی در میان مردم آن نمایان است که موجب تمایز آن دیار نسبت به نقاط دیگر می شود.

انقلاب اسلامی ایران شاهد حوادث و وقایع گوناگونی بوده است که دشمنان به منظور مقابله با نظام اسلامی تدارک دیدند که یکی از آن ها حادثه 6 بهمن سال 60 آمل بود.

در 6 بهمن سال 60 که به عنوان برگ زرینی بر تاریخ پر افتخار ایران اسلامی به ثبت رسید، مردم ولایت مدار آمل با عشق به آرمان های والای انقلاب اسلامی و دلدادگی به رهبرشان به مقابله با منافقان پرداخته و با ایثار وصف ناپذیرشان درس مناسبی را به آنان دادند و به همگان آموختند که مردم ایران اسلامی هیچ گاه در برابر توطئه های دشمنان تسلیم نشده و با اراده و ایمانی استوار در راستای تثبیت ارزش های ارزنده انقلاب اسلامی ثابت قدم هستند.

در روز 6 بهمن سال 60 حضور آحاد مردم در میدان دفاع از حریم ارزش های انقلاب و مقابله با منافقان سبب گردید تا نامی ارزنده چون هزارسنگر برای مردم این خطه به یادگار ماند و سندی از مقاومت مردم ایران در دیار علویان شکل گیرد.

مردم آمل با فدا کردن 40 شهید در این حماسه ماندگار درس ایثار و فداکاری را برای همگان تداعی نموده و به این مساله تاکید کردند که به منظور حفظ و حراست از آرمان های والای انقلاب حاضر به فدا نمودن جان های خود هستند.

نقش حماسه اسلامی مردم آمل با درج در وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی(ره) به اوج خود رسید که معمار کبیر انقلاب اسلامی از شهر آمل و مردم فداکار آن به نیکی یاد کردند.

امروز و در شرایط کنونی که دشمنان درراستای تهاجم فرهنگی از هر حربه ای به منظور آسیب رساندن ارزش ها بهره می گیرند همگان وظیفه دارند با تبیین ارزنده حماسه های ماندگار انقلاب هم چون 6 بهمن سال 60 آمل از داشته های گران قدر خود بهره گیرند.

دیدار با مقام معظم رهبری همچون سال 88 که نصیب مردم استان مازندران و شهرستان آمل شده است یکی از خواسته های جدی و آرزوهای مردم بسیجی این شهر و خانواده های معظم شهدا است که امیدداریم این دیدار با رهبر معظم انقلاب در ایام بزرگداشت حماسه 6 بهمن آمل فراهم شود.

این دیدار مهم و ارزشمند می تواند نقش مهمی در شناساندن ابعاد حماسه بزرگ 6 بهمن در سطح ملی و بین المللی داشته و بستر مناسبی را برای بهره گیری از ظرفیت های ملی برای ماندگاری و تبیین این حماسه ارزشمند آماده کند.

خواسته نیروهای حزب اللهی ، بسیجیان و خانواده های معظم شهدای شهرستان آمل این است تا مسئولان ارشد استان مازندران و شهرستان آمل تنها در سخنرانی ها و جلسات به این خواسته اشاره نکرده و تلاش های جدی و لازم را برای این دیدار ارزنده فراهم کنند تا مردم شهرستان آمل بتوانند به مناسبت سالروز حماسه ماندگار خود در محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور پیدا کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0