توزیع 17 میلیون لیتر سوخت مصرفی بخش کشاورزی در آمل
16 دی 1393 ، دیدگاه 0
مدیر جهادکشاورزی شهرستان آمل خبرداد : توزیع 17 میلیون لیتر سوخت مصرفی بخش کشاورزی

سیدمرتضی امینی افزود: مدیریت جهاد کشاورزی آمل با همکاری شرکت ملی فرآورده های نفتی این شهرستان از ابتدای امسال جاری تاکنون بیش از 17 میلیون لیتر سوخت مصرفی بخش کشاورزی ، صنایع تبدیلی و تکمیلی ، دامداریها ، مرغداریها و گلخانه ها را توزیع کرده است

وی گفت: از این میزان تاکنون یک میلیون و 248هزار و 600 لیر برای مصارف در بخش های مختلف کشاورزی در سطح شهرستان توزیع وبقیه نیزبرابر برنامه اعلام شده در حال توزیع است .

مدیرجهادکشاورزی آمل تصریح کرد: بیشترین سوخت مصرفی بخش کشاورزی میان واحدهای مرغداری با بیش از 8 میلیون لیتر ، صنایع تبدیلی و تکمیلی با بیش از4 میلیون، سوخت تراکتور بیش از یک میلیون، گلخانه ها 535 هزار لیتر، واحدهای دامداری، کمباین و تیلر بوده است.

وی ادامه داد: این میزان سوخت از سوی واحد سوخت مدیریت جهاد کشاورزی برای مصرف بخش کشاورزی با هماهنگی شرکت پخش فرآورده های نفتی شهرستان آمل تحویل بهره برداران شده است.

امینی اضافه کرد: در این بخش مدیریت جهادکشاورزی آمل یکی از مدیریت هایی بوده که بیشترین میزان سوخت بخش کشاورزی را در مازندران دریافت کرده است.
در شهرستان آمل با بیش از 50هزار هکتار زمین زراعی وباغی و دارابودن صدها واحد تولید وپروش داوم وطیور سالانه بیش ازیک میلیون تن انواع محصولات کشاورزی تولید می شود

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0