فرماندار ویژه شهرستان آمل مطرح کرد:
5 دی 1393 ، دیدگاه 0
مردم آمل پیشگام مقابله در برابر فتنه 88 بودند / حماسه 9 دی نشانگر غیرت دینی و بصیرت مردم است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،غلامحسین شفیع زاده ، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، در جلسه بزرگداشت حماسه ۹ دی با گرامی داشت سالروز این حماسه بزرگ گفت: تحلیل های متفاوتی در خصوص وقایع سال 88 وجود دارد اما چنین وقایع تاثیر گذار در نظام اسلامی به عنوان بخش مهمی از تاریخ ایران باید با دقت مورد بررسی قرار گیرد.

وی مخدوش کردن حیثیت نظام ، کاهش نفوذ ایران در سطح بین المللی ، تبدیل نقطه قوت انتخابات به چالشی برای نظام ،نداشتن بصیرت لازم و بروز نفاق جدید و خسارت های مالی و غیر مادی را از جمله نتایج فتنه 88 ذکر کرد و افزود: با درایت مقام معظم رهبری غبار فتنه از جامعه محو شده و نقشه های آنان نقش بر آب شد.

فرماندار ویژه شهرستان آمل حماسه 9 دی را شاهکار بزرگ مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری جذب حداکثری را در پیش گرفت و توانست عده زیادی از خواص بی بصیرت را نیز آگاه کند.

وی بیان داشت: مردم نیز با حضور گسترده خود به میدان آمده و با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و راه شهدا فریاد مرگ بر آمریکا سر داده و دشمن را ناامید کردند.

معاون استاندار مازندران تاکید کرد: حماسه 9 دی سیلی محکمی بر استکبار زد چرا که فتنه 88 از خطر هشت سال جنگ هم بیشتر بود.

شفیع زاده خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام از چندین ماه قبل برای ایجاد فتنه و آشوب برنامه‌ریزی کرده بودند که در این میان بسیاری از افراد هم در جریان فتنه قربانی شدند.

فرماندار ویژه شهرستان آمل بیان کرد: آمل نخستین شهرستانی بود که مردم آن در روز 7 دی برای محکوم کردن فتنه به خیابان‌ها آمدند و بعد از حرکت مردم آمل دیگر مردم سراسر استان به خیابان‌ها آمده و حماسه 9 دی را خلق کردند.

شفیع زاده 9 دی را نمایش غیرت دینی، بصیرت و آگاهی مردم از توطئه های دشمنان خواند و ادامه داد: تثبیت جایگاه ولایت از ثمرات این روز است.

وی، یادآوری کرد: باید برنامه های گرامی داشت این حماسه بزرگ به بهترین نحو ممکن صورت گیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0