سفیر ویتنام در ایران در گفتگو با کمال نیوز:
30 آذر 1393 ، دیدگاه 0
آمل دارای ویژگی های خاص توریستی است / سرمایه گذاران و گردشگران ویتنامی از شهر تاریخی و فرهنگی آمل بازدید می کنند

نوین هونگ تاک، سفیر ویتنام در ایران، در حاشیه بازدید از شهر آمل درگفتگو با  خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز گفت: هدف سفر به شهر آمل بررسی راهکارهای توسعه اقتصادی ،استفاده از ظرفیت های موجود و شناخت زمینه های سرمایه گذاری دراین شهر می باشد.

وی افزود: ویتنام در صنعت توریسم و صنایع دستی ایرانی آمادگی سرمایه گذاری را دارد.

سفیر ویتنام درایران با اشاره به بازدید از مرکز تحقيقات برنج کشور در آمل یادآورشد: برنج ویتنام صادراتی بوده ولی برنج ایرانی درجهان ناشناخته است و با بازدیدی که صورت گرفت امید داریم بتوانیم تجربیات خود را بصورت عملی دراختیار انستیتو برنج آمل قراردهیم تا برنج خود را درجهان صادر کنند.

وی با ابراز خوشحالی از سفر به شهر تاریخی و فرهنگی آمل بیان داشت: شهرآمل دارای ویژگی های منحصر بفردی است که می تواند در زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی و توریست قدم های خوبی را بردارد.

نوین هونگ تاک،اظهار امیدواری کرد با انعقاد قرارداد خواهر خواندگی آمل با یکی از شهرهای ویتنام بزودی شاهد حضور سرمایه گذاران وگردشگران ویتنامی دراین شهر تاریخی و فرهنگی باشیم.

وی با اشاره به اینکه شهرهای ویتنام از لحاظ شهرسازی مطابق با استاندارد جهانی اقدامات خوبی را انجام دادند یادآورشد: بزودی شهردار واعضای شورای اسلامی شهر با بازدیدی که از ویتنام خواهند داشت شاهد این خواهیم بود تا تجربیات خود را درامر مدرن سازی شهری دراختیار همدیگر قراردهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0