شیراز؛ میزبان سومین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس
5 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج، با بیان اینکه در هفته کتاب و هفته بسیج امسال بیش از یک هزار نمایشگاه کتاب در سراسر کشور برپا خواهد شد، استان فارس را میزبان سومین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس اعلام کرد.

سردار احمد حق‌طلب رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج، در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا» با بیان اینکه برنامه‌های بنیاد حفظ آثار سپاه و بسیج در دو محور ایثار و شهادت دنبال خواهد شد، اظهار داشت: این سازمان هر ساله برنامه‌های مختلف فرهنگی در سطح کشور برگزار می‌کند که یکی از آنها برگزاری نمایشگاه کتاب دفاع مقدس است.

وی افزود: امسال یک هزار نمایشگاه در ایام هفته کتاب و هفته بسیج در 1000 نقطه کشور برگزار می‌شود که به میزبانی دانشگاه‌ها، مدارس و حوزه‌های علمیه برگزار خواهد شد.

حق‌طلب خاطرنشان کرد: افتتاحیه این نمایشگاه‌ها در هفته کتاب است که تا هفته بسیج ادامه خواهد داشت و یکی از بزرگ‌ترین کارهای فرهنگی کشور محسوب می‌شود که کتاب‌های تخصصی دفاع مقدس را به مخاطبان خود ارائه می‌‌دهد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه و بسیج با اشاره به برپایی سومین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس، بیان داشت: برپایی این نمایشگاه در تقویم نمایشگاه‌های کتاب وزارت ارشاد ثبت شده است.

به گفته سردار حق‌طلب امسال استان فارس شهر شیراز میزبان سومین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس خواهد بود.

وی با اشاره به برنامه‌های سی‌امین سالگرد آزادسازی خرمشهر نیز گفت: در این راستا برنامه‌های متنوعی در دست انجام است که نورافشانی همه مراکز استان‌ها از جمله میادین بزرگ شهر تهران، برگزاری سه روز جنگ شبانه در کنار رودخانه کارون و خرمشهر و حرکت کشتی صلح حامل گروهی از کودکان ایرانی و عراقی از خرمشهر تا بصره از جمله آنها است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0