نماینده مردم آمل درمجلس خبرداد:
23 آذر 1393 ، دیدگاه 0
آملی ها 50 دقیقه ای به تهران می رسند / ساخت وسازهای پروژه مترو آمل به تهران در سال94 به پایان می رسد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، نماینده مردم آمل در مجلس به اتفاق فرماندارومعاون فرمانداری ویژه شهرستان و بخشداران امام زاده عبدالله ودشت سر از نزدیک روند پیشرفت فیزیکی کارگاه پروژه مترو آمل به تهران را مورد بازدید خود قراردادند .

دکتر عزت اله یوسفیان ملا نماینده مردم شهرستان آمل گفت:پروژه احداث مترو آمل به تهران به دو قطعه تقسیم شده است و قطعه اول به طول 24کیلومتر که شرکت آباد راهان پارس با معاونت توسعه وزارت راه قرارداد همکاری منعقد کرد

.

وی بابیان اینکه از نقطه صفر شهرستان آمل به موازات جاده هراز به سمت تهران 24کیلومتر آغاز می شود،خاطرنشان کرد:77میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه عظیم در نظر گرفته شده است و قطعه دوم احداث این پروژه بالای 50کیلومتر خواهد بود.


یوسفیان ملا با اشاره به اینکه کل مسیر آمل به تهران 90کیلومتر می باشد،افزود: زمانی ایستگاه مترو در شهید بابایی تهران بود مسیر کلی مترو 120کیلومتر بود که الان پس از وصل شدن مترو تهران به این ریل مسیر کل 90کیلومتر شده است

.


وی با تاکید براینکه در سال94 ساخت وساز های مترو آمل به تهران به اتمام می رسد،ابراز داشت: امروزه مردم فکر میکنند که مترو آمل به تهران به سرنوشت اتوبان تهران شمال دچار می شود ولی اینگونه نخواهد بود ومسئولین حمایت همه جانبه را از این پروژه دارند و شرکتی که احداث این پروژه را برعهده دارد یک شرکت بین المللی می باشد.


نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی درپایان یاد آور شد:قطار برقی حرکت آن 160 کلومتر بر ساعت است و مسافرین این مترو کمتر از 50دقیقه به تهران خواهند رسید.

یحیی عسگری پور بخشدار امام زاده عبدالله با اشاره به اینکه پروژه های ملی دراین بخش باهمکاری نماینده مردم آمل درمجلس درحال اجرا می باشد گفت: خوشبختانه با پیگیری های خوب فرماندار ومعاون فرمانداری ویژه شهرستان وبا همکاری ادارات ذیربط شاهد شروع عملیات اجرایی مترو آمل به تهران که یکی از آرزوهای دیرینه مردم بوده درحال محقق شدن می باشد.

وی ادامه داد: با افتتاح این پروژه شاهد رونق اقتصادی ، جذب سرمایه گذاران ، گردشگران وزائران آقا امام زاده عبدالله دربخش امام زاده عبدالله خواهیم بود.

بخشدار امام زاده عبدالله  ادامه داد: با افتتاح این پروژه ملی شاهد ترافیک روان ، کم شدن تصادفات عدیده که شاهد مجروح وفوت شدن مسافران بودیم و زودرسیدن مسافران وگردشگران به پایتخت در کمترین زمان ممکن خواهیم بود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0