استاندار مازندران در آمل مطرح کرد؛
18 آذر 1393 ، دیدگاه 0
فشارهای زیادی بر من وارد است / مدیرانی که با سیاست دولت همراه باشند می مانند / تغییر زودهنگام استانداران به ضرر مردم می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، ربیع فلاح ، استاندار مازندران در همایش مدیران مجامع خیرین مدرسه ساز استان مازندران با اشاره به اینکه برای استفاده از تمام ظرفیت استان نیازمند حمایت هستیم گفت: امروز دستاوردهای واقدامات شما باعث شد دانش آموزانی که امکان حضور درمدرسه رانداشتند حضور پیدا کنند واین حرکت شما خیرین باقیات وصالحات محسوب خواهدشد.

وی با اشاره به هفته پژوهش یادآورشد: امروز در دانشگاهها دوجهت وجوددارد که یک جهت به دنبال مقالات وکارهای پژوهشی ودیگری سرمایه های بدون مصرف ولی متاسفانه نتوانستیم تنگناهای استان را خوب شناسایی وچاره اندیشی کنیم.

فلاح با بیان اینکه عمر مجمع خیرین مدرسه سازی کشور سابقه 17 ساله دارد تاکید کرد: اقدامت تاثیر گذار شما باعث شد که مقام معظم رهبری آن را به عنوان یک پدیده قلمداد کند وباید برای مشارکت از تمام قشر وسلایق استفاده شود.

 استاندارمازندران با اشاره به اینکه هنوز مکانهایی وجود دارد که زندگی شان همانند سالهای قبل از انقلاب می باشد خاطر نشان کرد: دربعضی از روستاهای مازندران زندگی افراد همانند قبل ازانقلاب است که حتی خانوده های معظم شهدا درشرایطی زندگی می کنند که نیازشان برآورده نشده است.

وی بیان داشت: ما نباید تمام نگاهها را به شهرهای مازندران بیاندازیم و باید به روستاها و بخش ها رسیدگی شود که عشق وعلاقمندی برای خدمت به مردم دراینگونه مکانها نشان می دهد.

فلاح تصریح کرد: باید نگاهها به سمت عدالت محوری باشد وهوشمندسازی مدارس علاوه بر شهرها بیشتر به روستاها هم توجه شود.

استاندار مازندران اظهارداشت: مجمع خیرین مدرسه ساز دراوج کارشان می توانند در بعضی از زمینه ها درحل مشکلات استان وارد عمل شوند که بتوانیم تجارب را به همدیگر منتقل کنیم.

وی با تاکید براینکه برای برون از مشکلات استان از تمام ظرفیت ها استفاده شود یادآورشد: برگزاری جشنواره بزرگ خیرین مدرسه ساز مازندرانی های مقیم تهران وسایر شهرهای کشور زمینه خوبی برای مشارکت خواهدبود و مگر دولت چقدر درآمد دارد که بتواند به همه مسائل وامور رسیدگی کند.

استاندار مازندران تصریح کرد: مازندران می تواند پدیده همه استانها باشد و من استاندار یک عنصر صرف سیاسی نیستم بلکه درتمام سطوح اداری تا معاون وزیر خدمت کردم و فرزند کوچک این منطقه هستم تا درکنار مردم باشیم که باید دست به دست هم دهیم وبه مازندران خدمت کنیم.

 وی با اشاره به اینکه فشارهای زیادی صورت می گیرد که مدیران دولت قبلی عوض شوند گفت: مدیرانی که دارند خدمت می کنند چراباید عوض شوند و دلیلش آن باشد که دردولت قبلی بودند وعلیرغم فشارهایی که برمن است مدیری که با سیاست های دولت همراه باشد می ماند چراکه سرمایه این مملکت وبا تجربه است ونسبت به یک مدیر صفر کیلومتر ارجحیت دارد.

 وی اظهارداشت: مدیری که امروز با تمام وجود کار می کند من دست اورامی بوسم ودولت اعتقاد براین دارد که اگر کاری برای مردم انجام می شود با مشارکت باشد.

فلاح خاطرنشان کرد: درطول 35 سال از انقلاب من ربیع فلاح بیست ویکمین استاندار مازندران هستم ویک استاندار می خواهد برای استانی کار کند حداقل باید 8 سال بماند وتغییر وتحول زود هنگام به ضرر مردم می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0