فرمانده سپاه کربلا مازندران در گفتگو با کمال نیوز:
30 آبان 1393 ، دیدگاه 0
برگزاری موفقیت آمیز رزمایش الی بیت المقدس در شهرهای مازندران / پیام مهم رزمایش آمادگی کامل نیروهای بسیجی در برابر تهدیدات است

سردار محمدحسین بابایی، فرمانده سپاه کربلا مازندران، امروز در حاشیه برگزاری رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، با بیان این که رزمایش گردان های بیت المقدس استان مازندران امسال از بیست و سوم آبان شروع شد که به دلیل موقعیت مازندران به دو بخش تقسیم شد، گفت: بخش اول رزمایش در شرق استان مازندران هفته گذشته به پایان رسید.

وی با اشاره به این که دیروز و امروز در یازده شهر استان مازندران برنامه های آموزشی، رزمی و عملیاتی رزمایش برگزار شده است، افزود: از تعداد 115 گردان بیت المقدس استان مازندران 60 گردان در این مرحله وارد عمل شده و از 45 گردان کوثر 6 گردان آن از شیرزنان مازندرانی امداد و نجات و مقابله با ناآرامی ها را انجام دادند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران، تصریح کرد: بسیجیان گردان بیت المقدس و عاشورا دو رزمایش دفاع از کوی و برزن و در شهرستان بابلسر دفاع از ساحل و شهرستان آمل دفاع از جنگل را نیز داشتند.

سردار بابایی، ادامه داد: به لطف الهی رزمایش در تمام شهرستان های استان مازندران با رعایت همه مقررات آموزشی و ایمنی با حضور ناظران و بازرسان سازمان بسیج با صحت و سلامت تا قبل از ظهر به پایان رسیده که با حضور در نمازجمعه پایان رزمایش را اعلام می کنیم.

وی با بیان این که برگزاری رزمایش ها چندین هدف را دنبال می کند، گفت: یکی از اهداف برگزاری رزمایش تمرین و آمادگی نیروهای بسیجی برای مقابله با تهدیدات احتمالی است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران، تصریح کرد: پیام رزمایش الی بیت المقدس به دشمنان این بود که بدانند بسیجیان و مردم در همه صحنه ها و شرایط آماده هستند و این رزمایش پیام خوبی به دوستان داشته که امیدوار باشند.

سردار بابایی ، افزود: تا زمانی که مومنان در صحنه حضور داشته باشند اسلام و انقلاب با عظمت بوده و دشمنان نمی توانند کاری انجام دهند.

وی با تاکید بر این که این رزمایش پیام مهمی به مسلمانان جهان دارد، گفت: آن هایی که در اثر مقاومت ملت ایران بیدار شده و نهضت بیداری اسلامی را به راه انداختند به این که مسیر را با قوت ادامه دهند و انشاالله بدانند بعد از هر مقاومت و پایداری وعده خداوند متعال بر نصرت و پیروزی است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0