معاون فرمانداری ویژه آمل مطرح کرد؛
20 آبان 1393 ، دیدگاه 0
رد پای کارکنان دولتی در ساخت و سازهای غير مجاز

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، سیدجعفر رسولی در جلسه حفظ حقوق بیت المال این شهرستان با اشاره به اینکه در این ساخت‌وساز برخی از کارکنان دولتی مشاهده شده است، افزود: حضور آنها به عملکرد ضعیف یک ارگانی بر می‌گردد که به عملکرد کارکنانش نظارتی ندارد.

وی با تاکید بر اینکه این افراد به طور نگران‌کننده در اطراف مناطق کوهستانی به ساخت‌ ویلاهای رنگی می‌پردازند، یادآور شد: به این افراد در جلوگیری از این کارشان هشدار داده می‌شود در غیراین صورت در جلسات بعدی اسامی این کارکنان دولتی رو و عنوان خواهد شد.

معاون فرمانداری ویژه آمل با تاکید براینکه دهیاران و بخشداران مرتبط باید در جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز نظارت و کنترل بیشتری داشته باشند، اظهار داشت: احداث ساختمان‌های بلند با شیروانی‌های رنگانگ آن بافت اصلی روستایی را به نابودی خواهد کشاند و مابع طبیعی موظف بر جلوگیری از عملکرد زمین‌خواران هستند.


رسولی با ابراز رضایتمندی در غرب شهرستان آمل از جلوگیری روند ساخت‌وسازهای غیرمجاز ابراز داشت: باید در مقابل این افراد که بدون مجوز به احداث ساختمان مسکونی و تجاری می‌پردازند، جلوگیری شود.
معاون فرماندار آمل خاطرنشان کرد: متاسفانه جلسات ساخت وسازهای غیر مجاز باید خروجی داشته باشد وباید میدانی وارد عمل شویم .

وی با تاکید براینکه اداره منابع طبیعی باید بیشتر بر عرصه های منابع طبیعی نظارت داشته باشد یادآورشد : متاسفانه شاهد تجاوز عده ای بر عرصه های منابع طبیعی هستیم وتاکنون اقدام اساسی صورت نگرفته است .

وی با اشاره به وجود معادن در مسیر جاده هراز بیان داشت : راه وشهرسازی هنوز نسبت به تعیین خروجی راه معدن کاران هیچ گونه کاری راصورت نداده است وهربار در جلسه فقط مهلت می دهیم ولی شاهد اجرائی شدن آن نیستیم

معاون فرمانداری ویژه آمل افزود: متاسفانه تفکیک غیراصولی و ساخت و ساز غیرقانونی در زمین های کشاورزی و باغات شهرستان آمل، باعث افزایش خلاف سازی از سوی برخی افراد سودجو شده است.

وی گفت : جلوگیری از ساخت و ساز و تخلفات در زمین های کشاورزی به منظور حفظ وصیانت از بستر کشاورزی در شهرستان آمل امری ضروری است وباید در تحقق این مهم همه دستگاههای اجرایی همکاری لازم را داشته باشند.

رسولی تاکید کرد : عرصه منابع طبیعی در منطقه پلور مال همه مردم است واین نمی شود که دست رودست بگذاریم وشاهد این باشیم که عده ای از خدا بی خبربه زمین تجاوز می کنند وما هیچ عکس العملی رانشان نمی دهیم .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0