انتصاب سرپرست جديد ساختماني شهرداري آمل
11 آبان 1393 ، دیدگاه 0
انتصاب سرپرست جديد ساختماني شهرداري آمل

در حكمي از سوي شهردار آمل ،‌مهندس ابراهيم معنوي راد كه پيش از اين به عنوان كارشناس ساختماني شهرداري آمل انجام وظيفه مي نمود دردفترمعاونت فني و شهرسازي به سمت سرپرست واحد ساختماني منصوب ومعارفه گرديد .
به گزارش روابط عمومي شهرداري آمل ، مهندس سيد محمدرضا عقيلي نژاد معاونت فني و شهرسازي با بيان اينكه خدمت به مردم از افتخارات مسئولان و کارکنان شهرداري است افزود : يکي از افتخاراتي که مجموعه مديريت شهري دارد ، زندگي در نهادي است که وظيفه آن خدمت به مردم است .
عقيلي نژاد در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به سرعت بخشي در انجام امورات ساختماني و خدمات رساني مطلوب به ارباب رجوعين تاكيد داشته وافزودند چون شهروندان از ما انتظار زيادي دارند و اين سبب ميشود تا ما بيش از پيش بار مسئوليت را بر روي دوش خود حس كنيم .
وي اظهارداشت : اين واحد با توان تخصصی كه دارد بايد همچون نگيني در مجموعه شهرداري بدرخشد و در دستيابي به اين هدف كار بسيار سختي را پيش رو دارد .
در پايان اين مراسم ، ضمن قدرداني از زحمات مهندس  سبزعلي پور كه اخيرآ به سمت سرپرست سازمان تاكسيرني منصوب شدند  ، حكم ابلاغيه مهندس ابراهيم معنوي راد به وي اعطاء شد .

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0