مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل : با صداقت و دقت هرچه بيشتر به مردم خدمت کنيد
6 آبان 1393 ، دیدگاه 0
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل : با صداقت و دقت هرچه بيشتر به مردم خدمت کنيد

مهندس سید مرتضی اميني در جلسه شوراي همانگي مديريت جهاد کشاورزی که با حضور روساي واحد هاي ستادي ،اجرايي و مراکز تابعه برگزار شد.از تشکيل ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي وحقوق شهروندي در مديريت اظهار خرسندي کرد و افزود : اين ستاد و اعضاي آن کاملا مورد تائيد مي باشد و پشتوانه اي است براي سلامت اداري ما .

وی به روساي واحدهاي ستادي و مراکز هشت گانه گفت: با صداقت و دقت هرچه بيتشر خدمت کنيد، به استعلام متقاضيان پاسخ مناسب دهيد واز اعمال سليقه و نظر شخصي جدا خودداري کنيد .

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل  پيرامون استخدام جديد نيروها در جهادکشاورزي و ورود آنها به مديريت تصريح داشت : نيروهاي جديدي که به ما ملحق مي شوند بايد بجا بکارگيري شوند و به آنها کار واگذار و مهمتر از همه نظارت برکار آنان باشد تا انشاءاله به اهداف سازماني برسيم.

 امینی درخصوص  تقويت تشکل هاي خصوصي، موضوع خريد برنج و حمايت از کشاورزان ، برقراري ارتباط فني بيشتر با بهره برداران ،توزيع نهاده هاي کشاورزي منجمله کود شيميايي و اينکه در توزيع کود هيچ مشکل و کمبودي نيست . اعتبارات تملک دارايي ، توسعه باغات در اراضي شيبدار ، توزيع ماشين آلات مکانيزاسيون و جذب اعتبارات آن ، انتزاع بخشي از وظايف از وزارت صنعت ، تجارت و مسکن به جهاد کشاورزي و اينکه مسئوليت و حجم کاري ما دوچندان شده است که بايد تمهيدات لازم در اجراي صحيح آن انديشيده شود ، سوخت مصرفي کشاورزان و دوگانه سوز کردن کارگاههاي توليدي و خدماتي ، ارائه زمين از منابع طبيعي براي صنايع لبني شهرستان ، راست آزمايي شناسنامه بهره برداران ، سرشماري عمومي کشاورزي و توسعه کشت پاييزه اشاره کرد و گفت همه روساي مراکز عزم را جزم کنند تا مثل سال قبل بلکه بيشتر سطوح کشت پائيزه را بالا ببريم .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0